MODELOWANIE INFORMACJI O BUDYNKU – BIM

Dostęp do biblioteki BIM/CAD Hilti

Biblioteka BIM/CAD Hilti

BIM (Building Information Modeling) - modelowanie informacji o budynku – zrewolucjonizowało sposób tworzenia projektów i zarządzania nimi.

To nie tylko oprogramowanie do projektowania przestrzennego, ale także proces, który ułatwia pracę w dużych zespołach projektowych.

Dzięki BIM stworzysz kompletne rozwiązania, ułatwiające organizację pracy. Nadają się one do zastosowania w projektach budowlanych z wykorzystaniem zintegrowanych projektowych narzędzi cyfrowych BIM i usług inżynieryjnych.

BIM – PRZEŁOM W BRANŻY BUDOWLANEJ

Korzystając z BIM możesz:

  • Ograniczyć liczbę popełnianych błędów i zmniejszyć koszty

Identyfikujesz ewentualne błędy w modelach 2D lub 3D, co gwarantuje precyzję Twojego projektu.

  • Usprawnić współpracę działając "w chmurze"

Dzięki temu rozwiązaniu, zwiększasz wydajność pracy zespołowej i zapobiegasz pojawianiu się błędów. Oszczędzasz czas nie musząc brać udziału w spotkaniach i prowadzić korespondencji elektronicznej. Pomagasz wykryć ewentualne błędy jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych.

  • Włączyć się do szerszego ekosystemu projektu

Kopiuj obiekty w modelach 3D dostępne w bibliotekach BIM/CAD Hilti bezpośrednio do swojego programu – AutoCAD®, Revit® bądź Tekla Structure. Wprowadzaj stworzone przez Ciebie projekty oparte na rozwiązaniach Hilti do ogólnego projektu budowlanego.

BIBLIOTEKA BIM/CAD HILTI

Zintegrowana bezpośrednio z AutoCAD®

Nasza biblioteka BIM/CAD daje Ci możliwość stosowania wielu produktów Hilti w postaci dwu- i trzywymiarowych obiektów BIM/CAD. Można je zintegrować bezpośrednio z AutoCAD®.

Nasze rozwiązanie to coś więcej niż zwykła biblioteka – możesz wybrać kraj, w którym realizowany będzie Twój projekt. Pozwoli to dostosować go do obowiązujących międzynarodowych norm budowlanych.

Skorzystaj z biblioteki BIM/CAD Hilti, żeby:

  • Wyszukać obiekt według nazwy lub rodzaju – np. kotwa, mocowania bezpośrednie, systemy ogniochronne, modułowe systemy podwieszania i mocowania ciągów instalacyjnych.
  • Wybrać format obiektu (2D lub 3D) – udostępniamy szczegółowe dane techniczne dla wszystkich projektów, takie jak: wymiary, rodzaj materiału, numery naszych produktów oraz inne informacje, które mogą okazać się przydatne podczas projektowania.
  • Kopiować obiekty bezpośrednio do swojego projektu.
  • Eksportować i zapisywać modele produktów.

SKORZYSTAJ Z OBIEKTÓW BIM/CAD HILTI

Aby uzyskać dostęp do obiektów BIM/CAD, wejdź na hilti.pl lub skorzystaj z linków umieszczonych w innych programach BIM, takich jak:

Skorzystaj z biblioteki BIM/CAD Hilti

ZAPYTAJ INŻYNIERA

  • Masz pytanie dotyczące zagadnień technicznych? Skontaktuj się z nami.

    Biuro Techniczne
Biblioteka AUTOCAD
BIBLIOTEKA AUTOCAD Dowiedz się więcej
Tekla Warehouse
TEKLA WAREHOUSE Dowiedz się więcej
Autodesk REVIT
BIBLIOTEKA REVIT Dowiedz się więcej
Biblioteka BIMOBJECT
BIBLIOTEKA BIMOBJECT Dowiedz się więcej

USŁUGI INŻYNIERYJNE W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA

Potrzebujesz pomocy podczas projektowania? Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami