MODELOWANIE INFORMACJI O BUDYNKU – BIM

Dostęp do biblioteki BIM/CAD Hilti

BIM (Building Information Modeling) - modelowanie informacji o budynku – zrewolucjonizowało sposób tworzenia projektów i zarządzania nimi.

To nie tylko oprogramowanie do projektowania przestrzennego, ale także proces, który ułatwia pracę w dużych zespołach projektowych.

Dzięki BIM stworzysz kompletne rozwiązania, ułatwiające organizację pracy. Nadają się one do zastosowania w projektach budowlanych z wykorzystaniem zintegrowanych projektowych narzędzi cyfrowych BIM i usług inżynieryjnych.

BIM – PRZEŁOM W BRANŻY BUDOWLANEJ

Korzystając z BIM możesz:

  • Ograniczyć liczbę popełnianych błędów i zmniejszyć koszty

Identyfikujesz ewentualne błędy w modelach 2D lub 3D, co gwarantuje precyzję Twojego projektu.

  • Usprawnić współpracę działając "w chmurze"

Dzięki temu rozwiązaniu, zwiększasz wydajność pracy zespołowej i zapobiegasz pojawianiu się błędów. Oszczędzasz czas nie musząc brać udziału w spotkaniach i prowadzić korespondencji elektronicznej. Pomagasz wykryć ewentualne błędy jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych.

  • Włączyć się do szerszego ekosystemu projektu

Kopiuj obiekty w modelach 3D dostępne w bibliotekach BIM/CAD Hilti bezpośrednio do swojego programu – AutoCAD®, Revit® bądź Tekla Structure. Wprowadzaj stworzone przez Ciebie projekty oparte na rozwiązaniach Hilti do ogólnego projektu budowlanego.

BIBLIOTEKA BIM/CAD HILTI

Zintegrowana bezpośrednio z AutoCAD®

Nasza biblioteka BIM/CAD daje Ci możliwość stosowania wielu produktów Hilti w postaci dwu- i trzywymiarowych obiektów BIM/CAD. Można je zintegrować bezpośrednio z AutoCAD®.

Nasze rozwiązanie to coś więcej niż zwykła biblioteka – możesz wybrać kraj, w którym realizowany będzie Twój projekt. Pozwoli to dostosować go do obowiązujących międzynarodowych norm budowlanych.

Skorzystaj z biblioteki BIM/CAD Hilti, żeby:

  • Wyszukać obiekt według nazwy lub rodzaju – np. kotwa, mocowania bezpośrednie, systemy ogniochronne, modułowe systemy podwieszania i mocowania ciągów instalacyjnych.
  • Wybrać format obiektu (2D lub 3D) – udostępniamy szczegółowe dane techniczne dla wszystkich projektów, takie jak: wymiary, rodzaj materiału, numery naszych produktów oraz inne informacje, które mogą okazać się przydatne podczas projektowania.
  • Kopiować obiekty bezpośrednio do swojego projektu.
  • Eksportować i zapisywać modele produktów.

SKORZYSTAJ Z OBIEKTÓW BIM/CAD HILTI

Aby uzyskać dostęp do obiektów BIM/CAD, wejdź na hilti.pl lub skorzystaj z linków umieszczonych w innych programach BIM, takich jak:

Skorzystaj z biblioteki BIM/CAD Hilti

ZAPYTAJ INŻYNIERA

  • Masz pytanie dotyczące zagadnień technicznych? Skontaktuj się z nami.

    Biuro Techniczne
Biblioteka AUTOCAD

BIBLIOTEKA AUTOCAD

Dowiedz się więcej
Tekla Warehouse

TEKLA WAREHOUSE

Dowiedz się więcej