Podręcznik Techniki Kotwienia

Firma Hilti od dziesięcioleci produkuje łączniki kotwiące kategorii „premium”  przeznaczone do zastosowania w niemal wszystkich podłożach występujących na rynku budowlanym. Jednocześnie wciąż ulepszamy narzędzia przeznaczone dla projektantów i wykonawców pozwalające na bezpieczne i optymalne ekonomicznie projektowanie zamocowań z ich zastosowaniem.

Jednym z takich narzędzi jest „Podręcznik techniki zamocowań” którego kolejne wydanie niniejszym przekazujemy w Państwa ręce, a który stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy na temat techniki kotwienia. W jednym opracowaniu została zebrana wiedza zawarta w setkach dokumentów: aprobatach / ocenach technicznych renomowanych europejskich instytutów badawczych jak i raportów z badań wykonanych w laboratoriach Hilti.

Podręcznik pozwala m.in. na szybkie porównanie parametrów technicznych poszczególnych kotew i wybór najlepszego łącznika w danej aplikacji. Został opracowany tak, aby wspomóc prace projektowe prowadzone z użyciem oprogramowania z rodziny Hilti PROFIS.  

W trosce o możliwość stałej aktualizacji tego materiału zdecydowaliśmy się na publikację w formie elektronicznej dostępnej dla każdego użytkownika z każdego miejsca w Polsce, o dowolnej porze.