Hilti wspiera WOŚP

WZIELIŚMY UDZIAŁ W 30. FINALE WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!

Udział w inicjatywach związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu (działaniami CSR) to integralny element kultury korporacyjnej Hilti od momentu założenia firmy przez Martina Hilti w 1941 r. Od prawie dwóch dekad przyświeca nam zasada budowania lepszej przyszłości, dlatego zdecydowaliśmy się zaangażować w tak szlachetną inicjatywę jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Dołączyliśmy do zbierania środków na okulistykę dziecięcą poprzez założenie eSkarbonki oraz wystawienie na aukcję 30. Finału WOŚP naszej wkrętarko-wiertarki wielogłowicowej SFE 2-A12 w wyjątkowej czerwonej walizce Hilti z logo 30. Finału WOŚP i z dostawą do rąk własnych przez przedstawiciela naszej firmy. Aukcję zwyciężył nasz klient Gwoździewicz Eksperci Instalacji Elektrycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem z przekazania wylicytowanej wkrętarko-wiertarki Panu Mateuszowi Gwoździewiczowi. Cieszymy się bardzo, że razem z firmą Gwoździewicz możemy wspólnie realizować naszą misję budowania lepszej przyszłości.

W imieniu całej Czerwonej Drużyny Hilti Poland serdecznie gratulujemy Zwycięzcy i dziękujemy za udział w 30. Finału WOŚP wszystkim, którzy dołączyli się do organizowanych przez nas akcji!

Please enter Alternative Text here (optional)
Please enter alternative text here (optional)