Laserowy dalmierz PD-I z funkcją Bluetooth

Pasuje do każdej kieszeni

Laserowy dalmierz PD-I

Kaufering, sierpień 2019 – Jest kompaktowy, łatwy w użyciu, wyposażony w inteligentne funkcje pomiarowe i połączenie technologii Bluetooth® z wybranymi aplikacjami: nowy dalmierz laserowy PD-I firmy Hilti.

 

Dalmierze laserowe służą do pomiaru odległości. Nowy dalmierz laserowy PD-I firmy Hilti, który jest niezwykle kompaktowy i łatwy w obsłudze dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, jest teraz dostępny zwłaszcza do zastosowań we wnętrzach i w pomiarach do 100 metrów. To wyposażone w liczne funkcje dodatkowe, takie jak określanie powierzchni, obliczanie objętości i inteligentne funkcje tyczenia, oraz wytrzymałe urządzenie o ergonomicznej konstrukcji, jest niezastąpionym towarzyszem w wymagających codziennych pracach na placu budowy.

 

Tyczenie, pomiary, obliczenia

Oprócz pomiaru odległości, dalmierz laserowy PD-I umożliwia użytkownikowi korzystanie z inteligentnych funkcji pomiarowych: funkcji pomiaru powierzchni lub powierzchni malowania w celu określenia powierzchni ścian, sufitów lub podłóg, funkcji obliczania objętości do projektowania systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji oraz inteligentnej funkcji tyczenia do precyzyjnego pozycjonowania profili suchej zabudowy, konsoli lub punktów kotwienia. Ponadto dalmierz laserowy PD-I jest wyposażony w bardzo długą końcówkę do ułatwiania pomiaru w ciasnych przestrzeniach, takich jak narożniki lub ramy okienne. 

 

W najlepszym połączeniu

W celu konsekwentnego, stałego rozwoju cyfryzacji w sektorze budowlanym, wszystkie dane mogą być przesyłane poprzez Bluetooth® do aplikacji partnerskich, takich jak WinWorker®, magicplan®, imagemeter® i Floor Plan Creator®. Oznacza to, że pomiary mogą być nie tylko łatwo udokumentowane, ale również szkice i plany pięter mogą być wykonane i udostępnione innym uczestnikom projektu.

Hilti Laserowy Dalmierz  PD-I w trakcie pracy
Hilti Laserowy Dalmierz  PD-I Bluetooth

Kontakt dla mediów