Image alt text (optional)

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE CENTRUM SERWISOWE MARKI HILTI JUŻ OTWARTE

Warszawa (PL) grudzień, 2023 – Nowe Centrum Serwisowe (Tool Service Center Wrocław - TSCW) narzędzi marki Hilti rozpoczęło swoją działalność z początkiem grudnia br., we Wrocławiu. Centrum Serwisowe to najnowocześniejszy i jeden z największych tego typu obiektów grupy Hilti na świecie.

Bezpieczeństwo, produktywność i zadowolenie klientów

Grupa Hilti konsekwentnie rozwija swój potencjał na polskim rynku. Budowa Centrum Serwisowego elektronarzędzi to kolejna ważna inwestycja Hilti w Polsce. Nowy obiekt o powierzchni 6 600 m2, który swoją pracę rozpoczął w grudniu br., już teraz obsługuje rynki w trzech krajach: Polsce, Niemczech i Czechach. Na całym świecie członkowie naszego zespołu wspierają klientów w zwiększaniu produktywności i poprawie bezpieczeństwa na placach budowy, a także do tego, aby budownictwo było bardziej zrównoważone. Naszym długofalowym celem jest Making Construction Better. W osiągnięciu tego pomagają nasze narzędzia, oprogramowanie i usługi. Nowoczesne Centrum Serwisowe jest jedną z fundamentalnych usług, które oferujemy naszym klientom. Dzięki inwestycji w najnowocześniejsze w grupie Hilti Centrum Serwisowe jesteśmy w stanie wspierać naszych klientów. Sprawna i szybka naprawa narzędzi, z zachowaniem najwyższych standardów oznacza dla naszych klientów brak przestojów oraz nieponoszenie dodatkowych kosztów – mówi Tomas Trocil Prezes Zarządu Hilti (Poland).

Nowa inwestycja została realizowana zgodnie z najwyższymi standardami grupy Hilti, zarówno pod względem bezpieczeństwa, ochrony środowiska, jak i stworzenia wysokiego komfortu pracy. Już na poziomie projektowania budynku zwrócono szczególną uwagę na minimalizację strat energii, redukcję emisji hałasu oraz maksymalne wykorzystanie oświetlenia naturalnego. W nowym TSCW zautomatyzowano procesy oraz wdrożono nowoczesne rozwiązania logistyczne. Podczas pracy nad TSCW jednym z kluczowych elementów było dla nas bezpieczeństwo pracy. W nowym obiekcie zredukowaliśmy poziom emisji hałasu, zapewniając komfort i większą swobodę pracy. Ponadto, zmaksymalizowaliśmy dostęp do naturalnego światła dziennego, co poprawia jakość pracy i samopoczucie pracowników. Dodatkowo zaprojektowaliśmy większy parking. Nowe Centrum Serwisowe to także rozwiązania zgodne ze zrównoważonym rozwojem. Wdrożyliśmy pełny system recyklingu odpadów, który obejmuje kartony oraz odpady uwodnione. Obiekt jest także wyposażony w system rekuperacji, w tym także odzyskuje ciepło z kompresorów. Parking natomiast jest wyposażony w ładowarki do aut elektrycznych – mówi Michał Matuszewski zarządzający Tool Service Center Hilti we Wrocławiu.

Obietnice wobec klientów

Najlepszy partner w zakresie produktywności, bezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju, to fundamentalne obietnice, które marka Hilti składa swoim klientom. Dlatego też, konsekwentnie bezpieczeństwo, jakość, staranność i wydajność pracy stanowią cechy charakteryzujące Centrum Serwisowe Hilti. Już od wielu lat firma szczyci się naprawą maszyn Hilti zaledwie w ciągu 3 dni roboczych. Każde narzędzie Hilti jest zarejestrowane, dlatego, zgłaszając je do naprawy, nie potrzebujesz dowodu zakupu, ani karty gwarancyjnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Hilti przygotowała szereg udogodnień, dzięki którym zlecanie napraw serwisowych jest wyjątkowo proste. Do dyspozycji klientów jest 5 możliwości zgłoszenia zlecenia, za pośrednictwem: aplikacji Hilti Connect, telefonicznie poprzez kontakt z TeleCentrum Hilti, profilu klienta na stronie hilti.pl, wybranego salonu Hilti Store czy też czy też bezpośrednio w serwisie urządzeń We Wrocławiu.

Serwis narzędzi grupy Hilti we Wrocławiu jest jednym z 64 Centrów Serwisowych na świecie.

 

Grupa kapitałowa Hilti jest dostawcą wiodących pod względem technologicznym produktów, systemów, oprogramowania i usług dla podmiotów działających w branży budowlanej i energetycznej. Spółka zatrudniająca około 33 000 pracowników, w ponad 120 krajach, kładzie nacisk na bezpośrednie relacje z klientami, jakość i innowacyjność. Wartość rocznej sprzedaży Hilti w 2022 r. wyniosła 6,3 mld CHF. Siedziba grupy Hilti znajduje się w Schaan (Liechtenstein) od momentu jej założenia w 1941 r. Spółka jest prywatną własnością funduszu powierniczego Martin Hilti Family Trust, co zapewnia kontynuację jej działalności w perspektywie długookresowej. Celem grupy Hilti jest Making Construction Better, w oparciu o pełen pasji, inkluzywny, globalny zespół oraz przyjazną i zorientowaną na wyniki kulturę.

 

Kontakt dla prasy:

Hilti (Poland) Sp. z o.o.

Dariusz Bogacz - Head of Marketing Communications

ul. Franciszka Klimczaka 1

02-797 Warszawa

E: dariusz.bogacz@hilti.com

T +48 601 885 764