Cięcie i przecinanie betonu i muru

Bezpieczna i bezpyłowa praca na placu budowy dzięki wysokowydajnym urządzeniom do przecinania i cięcia

DSH 600-22 Wcięcie w ścianę betonową

Przecinanie i cięcie to główne czynności wykonywane na placu budowy. Wysokowydajne przecinarki i piły muszą być dla Ciebie odpowiednim wsparciem, abyś mógł pracować w precyzyjny, szybki, a zwłaszcza bezpieczny sposób.

Dlatego opracowaliśmy całą gamę narzędzi i nowych tarcz diamentowych, które pomogą Ci ciąć szybciej, bezpieczniej i łatwiej w różnych materiałach. Dzięki naszym ręcznym diamentowym przecinarkom spalinowym, przecinarkom elektrycznym, piłom ściennym i szlifierkom kątowym możesz pracować zarówno bezpiecznie, jak i wydajnie. Stanowią one połączenie wysokiej wydajności, zaawansowanej techniki diamentowej i łatwej obsługi z wydajnymi funkcjami bezpieczeństwa i technologiami zapewniającymi kompleksowe bezpieczeństwo pracy.

Diamentowe tarcze do cięcia

Tarcze diamentowe do cięcia SPX SP P

Nowe portfolio obejmuje produkty, które zapewniają o 35% szybszą pracę, mają dłuższą żywotność i uniwersalne zastosowanie

Aby móc zaoferować Ci odpowiednie rozwiązanie w każdej klasie wydajności, opracowaliśmy całą gamę tarcz diamentowych, dzięki którym możesz przecinać i ciąć materiały szybciej, bezpieczniej i łatwiej.
W zależności od wymogów dotyczących wydajności możesz wybierać spośród tarcz Ultimate, Premium i Standard. Decydującymi kryteriami wyboru są przy tym częstotliwość użytkowania i pożądana wydajność. 

Dzięki nowemu portfolio cięcie i przycinanie różnych podłoży mineralnych, zwłaszcza twardego
i zbrojonego betonu, muru i kamienia naturalnego, nie stanowi żadnego problemu. Tarcz do cięcia możesz używać do wszystkich ręcznych przecinarek diamentowych firmy Hilti. Zyskujesz więcej dzięki naszym oszczędzającym zasoby zestawom, składającym się z 6 i 30 sztuk.

Do oferty tarcz diamentowych

 

Odpowiednia tarcza do cięcia, zgodna z Twoimi zapotrzebowaniami

Tarcze diamentowe SPX do muru

Diamentowa tarcza o najwyższej klasie wydajności do cięcia i przycinania różnych podłoży murarskich, zwłaszcza twardego i zbrojonego betonu, muru i kamienia naturalnego.

Uniwersalna tarcza diamentowa SP

Odpowiednia do każdego rodzaju betonu zbrojonego i niezbrojonego, muru i bloczków mineralnych.

Uniwersalna tarcza diamentowa P

Stabilna wydajność we wszystkich rodzajach niezbrojonego betonu, muru i bloczków mineralnych. Ograniczona wydajność w żelbecie.

Przecinarka

INNOWACJA OD HILTI: PRZECINARKA AKUMULATOROWA DSH 600-22

DSH 600-22 do cięcia betonu

Nowa przecinarka akumulatorowa DSH 600-22 wykonuje tę samą pracę, co poprzednie przecinarki spalinowe − ale nie generuje spalin, hałasu, problemów związanych z mieszanką paliwową i nie wymaga konserwacji.

Dzięki połączeniu bardziej inteligentnych i wydajnych akumulatorów Nuron oraz ostrzy tnących zoptymalizowanych pod kątem pracy z narzędziami akumulatorowymi możesz teraz, przy użyciu dwóch zestawów akumulatorów B 22-170, ciąć tyle betonu, ile przy pełnym zbiorniku paliwa. Bezszczotkowy silnik elektryczny przecinarki akumulatorowej ma dwukrotnie dłuższą żywotność niż w przypadku piły spalinowej, a waga − wynosząca zaledwie 12.2 kg wraz z akumulatorem − umożliwia lepszą obsługę w każdej sytuacji.

Używając przecinarki akumulatorowej DSH 600-22 nie musisz już więcej irytować się rosnącymi cenami benzyny, konserwacją czy naprawami po nieprawidłowym napełnieniu zbiornika na paliwo albo innymi wyzwaniami związanymi z benzyną. Dzięki naszej przecinarce możesz pracować bardziej ekonomicznie, bezpiecznie i przed dłuższy okres czasu, dbając jednocześnie o ludzi i środowisko.

Poznaj teraz przecinarkę akumulatorową DSH 600-22

Przecinarka spalinowaŁatwy do uruchomienia silnik, ergonomiczna konstrukcja i bardzo wytrzymałe części podlegające zużyciu (np. linki rozrusznika) zapewniają wygodny, nieprzerwany przebieg prac budowlanych. Solidna obudowa, specjalna powłoka cylindra i wyjątkowo wydajny filtr powietrza chronią silnik, który sprawdza się nawet w trudnej codziennej pracy na placu budowy.

Urządzenie o maksymalnej elastyczności

Przecinarka spalinowa Hilti DSH 600-X jest lekka, zwrotna
i kompaktowa. Dzięki wyjątkowo mocnemu silnikowi o pojemności
60 cm3 tnie na głębokość do 120 mm w różnych pozycjach.  

Przecinarka spalinowa DSH 600-X

Realizacja prac w podłodze oraz w ścianie

Przecinarka spalinowa Hilti DSH 700-X z silnikiem o pojemności
70 cm3 umożliwia cięcie w podłodze na głębokość do 125 mm, przy czym jest wystarczająco lekka do sporadycznych prac ściennych.  

Przecinarka spalinowa DSH 700-X
DSH 900-X

Wysoka wydajność do zastosowań podłogowych

Dzięki mocnemu silnikowi o pojemności 80 cm3 przecinarka spalinowa Hilti DSH 900-X jest profesjonalnym narzędziem do realizacji ciężkich prac i cięć w podłodze do głębokości 150 mm. 

Przecinarka spalinowa DSH 900-X

Przewaga części podlegających zużyciu w zarządzaniu flotą

Wyposażenie w aktualne narzędzia, bezpłatna naprawa i wymiana narzędzi oraz zarządzanie narzędziami online. Nasza analiza parku narzędzi zapewnia pełny przegląd Twojej sytuacji.

Zarządzanie flotą Hilti – więcej niż leasing narzędzi

Przecinarka elektryczna

Przecinarka elektryczna DCH 300-X do pracy na sucho

Przecinarka elektryczna do pracy na mokro lub sucho

Nasze przecinarki elektryczne Hilti DCH 300 i DCH 300-X łączą w sobie ogromną moc z wysoką precyzją i stanowią bezkonkurencyjny zestaw. Dla Ciebie oznacza to, że potrzebujesz teraz tylko jednego urządzenia do wszystkich codziennych zadań – zarówno do cięcia na mokro, jak i na sucho. Dzięki nowej, praktycznie bezpyłowej, funkcji cięcia na mokro, którą posiada nasza przecinarka elektryczna DCH 300-X, możesz znacznie zwiększyć prędkość cięcia przy pomocy. 

Bezpieczeństwo jest przy tym równie ważne: 
Ze względu na odwrócony kierunek obrotów tarczy, urządzenie samoczynnie oddala się od operatora, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo. Nowa funkcja cięcia na mokro zmniejsza powstawanie potencjalnie niebezpiecznego pyłu. A ponieważ przecinarki DCH 300 i DCH 300-X są zasilane elektrycznie, generują mniej hałasu i spalin w porównaniu z urządzeniami spalinowymi.

Do produktu

Elektryczna diamentowa piła ścienna

Elektryczna diamentowa piła ścienna

Precyzyjne wycinanie i poszerzanie otworów w ścianach i podłogach betonowych

Elektryczna diamentowa piła ścienna DST 20-CA to pierwsza elektryczna piła ścienna wysokiej częstotliwości 32 A bez zewnętrznej skrzynki elektrycznej. Oznacza to o około 60% mniejszą wagę systemu i maksymalną głębokość cięcia do 73 cm przy użyciu tarczy 1600 mm. Precyzyjne wyburzanie ścian i podłóg oraz renowacje elewacji i balkonów nie stanowią już żadnego problemu.

Do produktu

 

Szlifierka kątowa

Szlifierka kątowa AG 230-27DB

Elastyczne cięcie betonu

Ciągłe doskonalenie jest kluczowe dla Hilti. Dlatego szlifierka kątowa Hilti AG 230-27DB posiada jeszcze większą moc, ergonomiczną, obrotową rękojeść D oraz hamulec tarczowy. Bez trudu tnie mur, beton kruszywowy, wycina elementy betonowe i przycina prefabrykaty z betonu.

Funkcje bezpieczeństwa:

  • Aktywny system tłumienia wibracji (AVR)
  • Smart Power do kontrolowanej prędkości szlifowania na różnych podłożach
  • Szybko działający hamulec tarczy, lepsze zabezpieczenie 
  • Przed przegrzaniem i przeciążeniem dla bezpiecznej pracy

Do produktu

Szkolenia dotyczące bezpieczeństwa

Dobrze przeszkolony personel to połowa sukcesu

Tylko najbardziej bezpieczne urządzenie stanowi o bezpieczeństwie użytkownika. Zawsze staraj się być na bieżąco i informuj swoich pracowników o najnowszych technologiach w zakresie bezpieczeństwa pracy. Nasi doświadczeni, certyfikowani trenerzy Hilti będą Cię w tym wspierać. 

Poznaj nasze szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dotyczące bezpyłowej pracy

Pył powstaje w wyniku różnych procesów
w branży budowlanej. Może to prowadzić do niekomfortowych warunków pracy i poważnych problemów zdrowotnych. 

Podczas naszego szkolenia BHP dotyczącego bezpyłowej pracy dowiesz się, jak chronić się
i minimalizować powstawanie pyłu.

Zarezerwuj teraz szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dotyczące bezpyłowej pracy

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dotyczące pił ręcznych

Ze względu na duże prędkości obrotowe pił istnieje ryzyko poważnych uszkodzeń lub obrażeń, zwłaszcza w przypadku nieostrożnego lub nieprawidłowego użytkowania. 

W trakcie naszych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa dotyczących pił ręcznych, przedstawiamy przegląd możliwości zmniejszenia ryzyka obrażeń. 

Zarezerwuj teraz szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dotyczące pił ręcznych

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dotyczące szlifierek kątowych

Niewłaściwe obchodzenie się ze szlifierkami kątowymi może stanowić ryzyko obrażeń, ponieważ mogą powstawać np. sypiące się iskry. 

W celu zmniejszenia ryzyka obrażeń, szkolenie
w zakresie bezpieczeństwa Hilti obejmuje między innymi środki zapobiegawcze i funkcje bezpieczeństwa szlifierek kątowych. 

Zarezerwuj teraz szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dotyczące szlifierek kątowych

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dotyczące przecinarek spalinowych

Nieprawidłowe obchodzenie się z przecinarkami spalinowymi może niekiedy prowadzić do obrażeń spowodowanych przechyleniem się urządzenia
w materiale. 

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa obejmuje ćwiczenia praktyczne i wskazówki dotyczące użytkowania przecinarek spalinowych w celu zmniejszenia ryzyka obrażeń. 

Zarezerwuj teraz szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dotyczące przecinarek spalinowych