REJESTRACJASkorzystaj z zakupów online i spersonalizowanych usług onlineDowiedz się więcej

Narzędzia akumulatorowe

Zobacz, jak zwiększyć produktywność używając urządzeń akumulatorowych oraz najnowszej technologii akumulatorów Nuron: zapoznaj się z ofertą elektronarzędzi akumulatorowych Hilti

Przygotuj się na Nuron

Nowa platforma akumulatorowa zapewniająca większą moc i elastyczność

 

Spraw, aby Twoja firma była przygotowana na wyzwania, jakie czekają ją w przyszłości dzięki platformie 22 V Nuron, która stanowi inteligentne dopełnienie sprawdzonego asortymentu narzędzi akumulatorowych Hilti.

Już we wrześniu wszelkie prace, do których dotąd potrzebne były narzędzia przewodowe lub spalinowe, będziesz mógł wykonywać przy użyciu narzędzi znajdujących się na jednej platformie akumulatorowej. Od prac rozbiórkowych i cięcia po wiercenie i mocowanie — nowa generacja narzędzi akumulatorowych Hilti 22 V zapewni Ci większą niż kiedykolwiek wcześniej wydajność, większe bezpieczeństwo i łatwość użytkowania.

Jak Nuron może pomóc Twojej firmie

Wygoda jednej platformy

Możliwość zasilania około 70 narzędzi na jednej platformie Nuron 22 V – od wiertarko-wkrętarek po młoty wyburzeniowe.

Więcej pracy na jednym ładowaniu

Wydłuż czas pracy swoich narzędzi na platformie 22 V, która dostarcza więcej mocy niż 36 V, zasilanie sieciowe czy też gaz.

Ogranicz czas przestojów

Wbudowany system diagnostyczny powiadamia Cię o stanie technicznym akumulatora, a usługi wykorzystujące analizę danych pomagają Ci usprawnić zarządzanie magazynem narzędzi.

Zadbaj o ochronę swoich pracowników

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa obejmują m.in. systemy usuwania zwiercin oraz wbudowane technologie zmniejszające ryzyko odrzutu w trakcie pracy z użyciem szlifierki kątowej.

Dowiedz się więcej na temat dostępności Nuron

Kiedy platforma Nuron będzie dostępna w moim kraju?

Planujemy wdrożenie platformy Nuron w późniejszym okresie tego roku. Zanim to nastąpi, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Dlaczego platfoma Nuron jest dostępna na innych rynkach, a na moim nie?

Jak każdy producent, borykamy się z wyzwaniami w zakresie łańcucha dostaw. Chcemy zapewnić, aby każdy mógł otrzymać najwyższej jakości produkty Hilti, dlatego rozkładamy w czasie wdrożenie platformy Nuron w różnych krajach w zależności od sił rynkowych i lokalnych regulacji, dążąc do tego, aby czas realizacji dostaw był jak najkrótszy.

Czy muszę przejść platformę Nuron?

Nadal możesz korzystać z posiadanych narzędzi akumulatorowych Hilti, ponieważ będziemy je wciąż serwisować. Jednakże, jak tylko platforma Nuron zostanie wdrożona na Twoim rynku, będziesz mógł korzystać z większej wydajności i bardziej zaawansowanych usług wykorzystujących analizę danych.

Nie mogę się doczekać na platformę Nuron. Co mogę zrobić zanim będzie ona dostępna?

Wiemy, że możesz mieć pilne potrzeby. Dlatego będziemy nadal serwisować posiadane przez Ciebie narzędzia, dopóki platforma Nuron nie będzie dla Ciebie dostępna. Możesz również wypróbować nasze dostępne platformy 22 V i 36 V. To doskonały wybór z gwarancją serwisu na wiele lat.

Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące Nuron

Zarejestruj się, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące dostępności Nuron, lokalnych pokazów narzędzi Nuron, związanych z nimi wydarzeń prowadzonych online przez influencerów itp.