Zarządzanie Flotą Hilti

PRZEKONAJ SIĘ JAK ZARZĄDZANIE FLOTĄ HILTI POMAGA ZREDUKOWAĆ KOSZTY EKSPLOATACJi NARZĘDZI

Podczas gdy my zarządzamy narzędziami, Ty zajmujesz się swoim biznesem

Planowanie i wdrażanie różnych projektów budowlanych niesie za sobą szereg obowiązków: uzyskiwanie zezwoleń, dokonywanie uzgodnień z partnerami, nagłe zmiany harmonogramu – to bardzo czasochłonne czynności. Ewentualne problemy z narzędziami to kolejny czynnik, jaki należy mieć na uwadze. Naprawy są nie tylko kosztowne, ale mogą też powodować opóźnienia w realizacji projektu.

Usługa Zarządzanie Flotą Hilti uwalnia Cię od tego zmartwienia. Wszelkie koszty napraw są wliczone w miesięczną opłatę. Możesz więc skoncentrować się na zasadniczym obszarze działalności swojej firmy, podczas gdy my będziemy troszczyć się o to, by Twoi pracownicy byli wyposażeni w odpowiedni sprzęt.

Najważniejsze korzyści:

  • Wzrost efektywności prac
  • Minimalizacja ryzyka
  • Zarządzanie kosztami
  • Przejrzystość parku maszyn
  • Optymalizacja kosztów procesu

MAŁE AKTYWA – DUŻE WYZWANIA

DLACZEGO POWINIENEM SKORZYSTAĆ Z ZARZĄDZANIA FLOTĄ HILTI?

Wynajmij zamiast kupować

Każdy projekt jest inny. Budowanie mostów wymaga innych narzędzi niż budowa centrum handlowego. Własny park maszyn nie jest gwarancją sukcesu. Poza tym jest to niezwykle kosztowna inwestycja. Rozwiązaniem tego problemu jest leasing urządzeń.

Łącznie posiadamy ponad milion urządzeń i narzędzi budowlanych działających w leasingu. Możesz je łączyć w zestawy, dostosowane do Twoich potrzeb. Po upływie okresu użytkowania narzędzia są wymieniane na produkty najnowszej generacji. Dzięki temu zawsze pracujesz najnowszymi urządzeniami.  

Zarządzanie Flotą Hilti

1.     Wzrost efektywności

Wysokiej jakości narzędzia to podstawa udanego projektu. Nie tylko zwiększają efektywność pracy, ale zapewniają też najwyższe standardy bezpieczeństwa i umacniają wizerunek firmy. Zarządzanie własną flotą narzędzi wymaga jednak wiele pracy administracyjnej i wiąże się z dużym ryzykiem finansowym.

2.    Obniżenie ryzyka i zmniejszenie czasu przestoju pracy

Jeżeli kluczowe dla budowy narzędzia nagle odmawiają posłuszeństwa praca idzie znacznie wolniej. Na zorganizowanie maszyn zastępczych niestety także potrzeba czasu. Powoduje to opóźnienia w realizacji budowy, a tym samym wzrost kosztów.

3.    Redukcja i przewidywalność kosztów

Posiadanie na własność odpowiedniej ilości sprawnych urządzeń wiąże się z wysokimi kosztami logistycznymi i administracyjnymi. Niewykorzystany sprzęt to marnowanie cennych zasobów. Z tego powodu leasing narzędzi opłaca się firmie bardziej niż ich posiadanie.

4.    Przejrzystość parku maszyn

Jeżeli urządzenie ulega awarii, musi być jak najszybciej wymienione. Dzięki naszemu systemowi, możesz to szybko zgłosić, zlecić naprawę i zamówić narzędzie zastępcze. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze.   

5.    Zoptymalizowanie kosztów procesu

Nieoczekiwane naprawy narzędzi znacząco nadwyrężają budżet inwestycji. Jeśli wszystkie koszty floty narzędziowej są objęte stałą miesięczną opłatą, koszt eksploatacji narzędzi pozostaje niezmienny. 

Z LEASINGU HILTI KORZYSTA JUŻ 100 000 FIRM W PONAD 40 KRAJACH

Doświadczenie oraz dostępność

Zarządzanie Flotą Hilti to usługa, która jest dostępna w naszej ofercie od ponad 10 lat. Koncepcja okazała się w pełni skuteczna: z usługi korzysta około 100 000 klientów w ponad 40 krajach. Nasi Klienci doceniają szybką dostawę i naprawę urządzeń oraz inne usługi, niedostępne u konkurencji. Możemy także przeanalizować Twój park maszyn, wskazać które narzędzia są zbędne i zaproponować optymalne rozwiązanie. 

ZARZĄDZANIE FLOTĄ HILTI – KORZYŚCI DLA TWOJEGO BIZNESU

Zarządzanie flotą Hilti
1 / 6
Płatność za używanie narzędzi

Płatność pobierana jest jedynie za korzystanie z narzędzi. Oznacza to brak zaliczek i przewidywalne koszty usługi.

Zarządzanie flotą Hilti
2 / 6
Brak dodatkowych kosztów

W cenę usługi wliczony jest szybki i profesjonalny serwis narzędzi, bezpłatny przez cały okres umowy.

Zarządzanie flotą Hilti
3 / 6
Oznaczanie i śledzenie

Każde urządzenie posiada swój własny kod, który pozwala na jego śledzenie i grupowanie kosztów.

Zarządzanie flotą Hilti
4 / 6
Ochrona kradzieżowa

Zarządzanie Flotą Hilti minimalizuje ryzyko związanie z kradzieżą urządzeń. Jeśli którekolwiek z leasingowanych narzędzi zginie z placu budowy, szybko zastąpimy je nowym urządzeniem i zapewnimy Ci ulgi w spłacie opłat.

Zarządzanie flotą Hilti
5 / 6
Terminowa wymiana narzędzi

Dzięki usłudze masz zagwarantowany dostęp do najnowocześniejszych narzędzi, co zapewnia większą efektywność pracy przy zachowaniu wymogów BHP.

Zarządzanie flotą Hilti
6 / 6
Urządzenia zastępcze

Możliwość uzyskania narzędzia zastępczego na czas naprawy pozwala na skrócenie przestojów w przypadku awarii lub kradzieży.

TRZY PYTANIA DO KIEROWNIKA DS. SPRZĘTU

Jak zaczyna się Pana zwykły dzień roboczy?

Najpierw sprawdzam stan floty, wydaję narzędzia poszczególnym specjalistom, a następnie sprawdzam, jaki sprzęt i narzędzia wymagają serwisowania. Po tym wszystkim należy mi się kawa!

Jakie jest Pana największe wyzwanie każdego dnia?

Mamy bardzo napięty harmonogram, więc starannie planujemy przydział narzędzi. Problemem jest sytuacja, kiedy narzędzia nie nadają się do wykorzystania z uwagi na swój zły stan techniczny. W przypadku awarii narzędzi istnieje zagrożenie spowolnienia prac o kolejnych kilka dni.

W jaki sposób usługa Hilti zarządzania flotą pomaga uniknąć takich sytuacji?

Jeśli któreś z urządzeń nie działa prawidłowo, po prostu dzwonię do Hilti i proszę o jego wymianę. Następnego ranka mam już sprzęt zastępczy i używamy go, dopóki nasz nie wróci z naprawy. Dzięki temu nie mamy przestojów na budowie. Hilti to firma, na której naprawdę można polegać!

Zarządzanie zasobami firmy Hilti ON!Track

ON!TRACK - ZARZĄDZANIE NARZĘDZIAMI I WYPOSAŻENIEM

Poznaj rozwiązanie Hilti do zarządzania zasobami Twojej firmy.

Dowiedz się więcej
Optymalizacja Parku Narzędziowego

Optymalizacja Parku Narzędziowego

Zobacz, jak zoptymalizować park narzędziowy.

Dowiedz się więcej