Dowiedz się, jak nasze rozwiązanie może pomóc Twoje firmie

ON!Track oprogramowanie do zarządzania zasobami

Połącz wydajne, przejrzyste zarządzanie zasobami, łatwe lokalizowanie narzędzi i bezpieczną dokumentację

Oznaczenie ON!Track Hilti na narzędziu

Kto dzisiaj rano zabrał wkrętarkę? Czy wszystkie ekipy budowlane są odpowiednio wyposażone do dzisiejszych prac? Czy wiertnica jest w dalszym ciągu na placu budowy?

Z naszym oprogramowaniem tworzysz prosty, dobrze przemyślany, kompletny system, który wspiera Cię we wszystkich niezbędnych działaniach. ON!Track to:

 • Zarządzanie magazynem sprzętu, narzędzi i materiałów. 
 • Pełna dokumentacja dat kontroli i certyfikatów bezpieczeństwa. 
 • Sprawdzenie jednym kliknięciem stanu inwentaryzacji w magazynie, w pojeździe lub na budowie.

CZY WIESZ, ŻE...?

90 Godzin

co miesiąc
marnowanych jest na placach budowy na szukanie narzędzi.

75 Procent

wszystkich firm
ma trudności z zarządzaniem przeglądami i datami kontroli.

34.000

kosztów rocznie
spowodowanych jest zgubieniem narzędzi.

24 Urządzenia

średnio na rok
po prostu się gubi.

3 powody, dla których warto korzystać z ON!Track

Hilti ON! Track to cyfrowe zarządzanie całym Twoim magazynem, niezależnie od producenta czy rodzaju sprzętu. Tysiące klientów na całym świecie, ze wszystkich branż związanych z budownictwem, korzysta już z naszego zaawansowanego, cyfrowego systemu, aby w sposób zrównoważony zwiększyć produktywność, bezpieczeństwo i rozwinąć swój biznes .

Szukanie sprzętu i narzędzi z wykorzystaniem oprogramowania ON!Track

Zwiększ produktywność

Dzięki Hilti ON! Track zawsze wiesz, gdzie w danym momencie znajdują się Twoje urządzenia. Nie tracisz czasu na wyszukiwanie lub, w najgorszym przypadku, zdobycie sprzętu zastępczego.

Wiesz także, jaką ilość urządzeń lub materiałów eksploatacyjnych posiadasz i jak długo są one używane. Dzięki temu w optymalny sposób planujesz dostawy i kontrolujesz zapasy oraz zużycie materiałów.

Bezpieczeństwo pracy z ON!Track - sprawdzanie dokumentacji

Zadbaj o bezpieczeństwo pracy

Które urządzenie ma być serwisowane lub kalibrowane? Kiedy Twój zespół powinien odnowić certyfikaty i przejść szkolenia? Czy Twoi pracownicy wiedzą, które narzędzia mają aktualne przeglądy?

ON!Track przypomina o ważnych terminach. Szybko sprawdzasz certyfikaty bezpieczeństwa oraz historie kontroli urządzeń. W krótkim czasie możesz spełnić wszystkie wymogi związane z dokumentacją.

Optymalizowanie floty narzędzi

Zoptymalizuj flotę narzędzi

Z ON!Track zwiększasz wydajność swojej floty narzędzi. Dysponujesz aktualnym przeglądem posiadanych urządzeń. Doskonale wiesz, które z nich są najczęściej używane, a które leżą w magazynie.

Dzięki temu optymalizujesz swoje zasoby sprzętów, narzędzi i innych materiałów eksploatacyjnych. Szybko dopasowujesz je do swoich potrzeb.

Jak ON!Track usprawnia Twój dzień pracy? - szukanie narzędzi smartfonem

Jak Hilti ON!Track usprawnia Twoją codzienną pracę?

 • Większa wydajność - dzięki odpowiedniemu wyposażeniu możesz wykonywać swoje zadania szybciej i bezpieczniej. 
 • Mniej przestojów - użycie odpowiedniego narzędzia do każdego zadania zapewnia maksymalną niezawodność i minimalny czas przestoju, spowodowanego naprawą lub konserwacją. 
 • Idealny dobór sprzętu - używasz tylko odpowiednio dobranych urządzeń o wysokiej jakości, które charakteryzują się optymalną technologią. Nie magzynujesz zbędnego sprzętu. 
 • Mniej ukrytych kosztów - przy zoptymalizowanej flocie sprzętowej, pośrednie koszty sprzętu zmniejszają się dzięki niższym kosztom zakupu i administracji oraz naprawy i wynajmu sprzętu zastępczego.

Jak działa Hilti ON!Track?

 • Wszystko pod kontrolą dzięki Hilti ON!Track

  Dzięki oprogramowaniu ON!Track z łatwością zarządzasz zasobami i dokumentacją. Masz pewność, że Twój sprzęt jest w pełni sprawny, bezpieczny w użyciu oraz, że znajduje się we właściwym miejscu.

  Ustal termin spotkania

ON!Track w 4 krokach

ON!Track Doradztwo i analiza procesów - krok 1
1 / 4
Doradztwo i analiza procesów

Wprowadzenie nowego systemu zarządzania narzędziami i sprzętem wymaga starannego zaplanowania. Z tego względu analizujemy z Tobą istniejące procesy i opracowujemy rozwiązanie ON! Track dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Idealnie dostosowane zarządzanie narzędziami ON!Track - krok 2
2 / 4
Twoje indywidualne rozwiązanie ON!Track

Ty decydujesz, w jaki sposób ON! Track przyniesie największe korzyści. Dostosowujemy Twoje konto Hilti ON!Track dokładnie do Twoich potrzeb.

Wdrażanie oprogramowania ON!Track - krok 3
3 / 4
Wdrażanie oprogramowania

Pomagamy Ci zarejestrować wszystkie urządzenia wraz z ich podstawowymi danymi. Instalacja oprogramowania nie jest konieczna, ponieważ ON!Track działa "w chmurze" - zapewnia centralne i synchroniczne przechowywanie danych. Twoi pracownicy mają natychmiastowy dostęp do wszystkich istotnych informacji za pośrednictwem aplikacji w dowolnym miejscu. Potrzebują wyłącznie połączenia z internetem.

Szkolenie ON!Track - krok 4
4 / 4
Szkolenie Twoich pracowników

Nasi specjaliści od ON!Track przeprowadzą kompleksowe szkolenia w Twojej firmie, aby Twoi pracownicy mogli już od samego początku jak najlepiej korzystać z możliwości ON!Track.

Aktywna lokalizacja

Wszystko pod kontrolą - funkcja aktywnej lokalizacji

 • Czy zawsze wiesz, gdzie znajdują się Twoje narzędzia?

  Aktywna lokalizacja to innowacyjna funkcja oprogramowania ON!Track. Dzięki niej zawsze precyzyjnie określisz stan zasobów w danej lokalizacji. Nasze oprogramowanie jest wyposażone w nowy system monitorowania Bluetooth. Zamocuj Smart tagi na wybranym sprzęcie. Po aktywacji zaczną one wysyłać sygnał Bluetooth (na odległość do 30 metrów). W każdej chwili możesz wykonać skanowanie swojego otoczenia pod kątem sygnałów Bluetooth wysyłanych przez tagi. Na ekranie zobaczysz dokładną lokalizację każdego wykrytego sprzętu. Pozwala to przede wszystkim na błyskawiczną inwentaryzację w magazynie, na budowie lub w pojeździe.

  Obejrzyj film

Jak działa aktywna lokalizacja?

Please enter alternative text here (optional)

Kiedy Ty lub któryś z pracowników skanujecie otoczenie za pomocą Bluetooth, ON!Track przesyła dane urządzenia, czas, datę i lokalizację do chmury. Pozwala to później na pobranie informacji o aktualnym położeniu z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego.

Aktywna lokalizacja – ustal termin spotkania

Bezpieczeństwo pracy

Skuteczne użycie ON!Track

Czy Twoi pracownicy korzystają z bezpiecznego sprzętu na budowie? Zgodnie z przepisami, powinieneś posiadać pełną dokumentację historii kontroli urządzeń. Tradycyjne metody zarządzania, takie jak arkusze kalkulacyjne wpinane do segregatorów, są czasochłonne i kosztowne. Hilti ON!Track ułatwia zarządzanie Twoją dokumentacją. Oto jak ON!Track wspiera bezpieczeństwo pracy: • Administrowanie dokumentami bezpieczeństwa (badanie elektryczne itp.). • Ustalanie terminów przeglądów. • Przypomnienia o szkoleniach i odnowieniu certyfikatów. Obejrzyj film i zobacz, jak firmy korzystają z usługi ON!Track.

ON!Track w codziennej pracy

Tak wspiera Cię Hilti ON!Track

Dzięki ON!Track możesz zarządzać sprzętem, zasobami i materiałami eksploatacyjnymi, certyfikatami i dokumentacją urządzeń, a także datami kontroli i konserwacji urządzeń - niezależnie od typu, modelu czy producenta.

Czym mogę zarządzać za pomocą ON!Track?

 • Sprzęt 
 • Drobne narzędzia
 • Materiały eksploatacyjne
 • Certyfikaty i dokumenty urządzeń – terminy kontroli i konserwacji
Każdy z Twoich zasobów otrzymuje etykietę z kodem kreskowym lub tag Bluetooth z numerem identyfikacyjnym, aby móc go jednoznacznie zidentyfikować. Następnie używasz naszego oprogramowania w chmurze do zarządzania narzędziami i maszynami.

Co wykorzystuję do zarządzania zasobami?

 • Smart tagi z technologią Bluetooth 
 • Etykiety z kodem kreskowym  
 • Identyfikacja unikalnym numerem
 • Oprogramowanie oparte na chmurze z dostępem 24/7
Oferujemy kompleksową obsługę klienta: od indywidualnej adaptacji systemu do jego pełnej konfiguracji, w tym przesyłania danych i rejestrowania zasobów, aż po konsultacje i szkolenia na budowie oraz zdalnie.

Jak Hilti mnie w tym wspiera?

 • Konsultacje na budowie, w magazynie i siedzibie firmy
 • Dostosowanie systemu i pomoc we wdrażaniu zmian
 • Kompletna konfiguracja (w tym wprowadzanie danych i oznaczanie zasobów) 
 • Szkolenia na placu budowy
 • Kompleksowa obsługa klienta

Co obejmuje pakiet ON!Track?

Lokalizowanie sprzętu z ON!Track
 • Sprzęt: wytrzymałe tagi do codziennej pracy na budowie, przystosowane do każdego sprzętu 
 • Oprogramowanie: bezpieczne, oparte na chmurze oprogramowanie, które umożliwia dostęp do danych – bez względu na czas i miejsce, przez smartfon lub komputer. 
 • Usługa: nasi specjaliści ON!Track dopasowują system do Twoich potrzeb, zapewniają kompleksowe szkolenia dla pracowników i zawsze odpowiedzą na Twoje pytania. 

ON!Track działa dla wszystkich urządzeń – niezależnie od typu, modelu i producenta.

Zwiększanie produktywności

Zwiększ produktywność z Hilti ON!Track

Ważne odnośniki