Cyfrowe zarządzanie sprzętem

Dzięki stronie internetowej Hilti, możesz jeszcze szybciej i łatwiej zarządzać urządzeniami flotowymi

W biurze, w drodze lub na budowie: teraz możesz w szybki i łatwy sposób zarządzać swoimi urządzeniami flotowymi Hilti. Wystarczy, że masz dostęp do konta online na dowolnym komputerze, tablecie lub smartfonie. Rozszerzyliśmy usługi dostępne na naszej stronie - znajdziesz na niej znacznie więcej niż listę Twoich urządzeń. Za pośrednictwem konta online możesz szybko i komfortowo dokonać wymiany, zlecić naprawę, zamówić nowe etykiety flotowe, zgłosić zagubienie i wiele więcej. Oto Twoje możliwości w skrócie:

`
Loading

Cyfrowe zarządzanie sprzętem z Hilti

alt text
W biurze, w drodze lub na placu budowy!

Szukasz właściwej osoby kontaktowej w sprawie zlecenia wymiany lub naprawy sprzętu? Podczas rozmowy telefonicznej, nie masz właściwych danych pod ręką? W przyszłości to wszystko nie będzie stanowić już problemu. Teraz możesz oszczędzać cenny czas i zarządzać swoją flotą narzędzi Hilti w jeszcze wygodniejszy sposób, bezpośrednio na stronie internetowej Hilti. Najlepiej będzie, gdy sam wypróbujesz naszą nową usługę online. Przekonaj się, jak w łatwy i szybki sposób możesz zarządzać swoim sprzętem. Usprawnij swoje procesy dzięki cyfrowemu zarządzaniu sprzętem, aby zwiększyć wydajność w codziennej pracy. W zarządzaniu sprzętem online zoptymalizowaliśmy usługi serwisowe, tak aby zapewnić Ci proste, przejrzyste i elastyczne procedury. Jak widać na filmie, dostęp do tych usług masz teraz za pośrednictwem wszystkich urządzeń cyfrowych! Oczywiście możesz w dalszym ciągu korzystać z usług naszego działu obsługi klienta i lokalnego zespołu sprzedaży Hilti za pośrednictwem telefonu, e-maila czy w biurze. Zadzwoń do nas, jeśli masz pytania dotyczące zagadnień technicznych i chcesz osobiście się z nami skontaktować. Odkryj pozostałe korzyści, oglądając film!

Zestawienie sprzętu

Wymiana floty

Please enter alternative text here (optional)

Jesteś klientem flotowym Hilti i chcesz zlecić wymianę jednego lub kilku swoich narzędzi? Chcesz przedłużyć okres użytkowania określonego narzędzia?  A może chcesz zwrócić narzędzie? Wszystko to możesz teraz załatwić za pomocą kilku kliknięć  –  w rubryce wymiana floty w zakładce cyfrowego zarządzania sprzętem: krok po kroku zostaniesz przeprowadzony przez proces wymiany – w prosty, szybki i całkowicie elastyczny sposób – sam określasz indywidualnie dla każdego sprzętu, jaki termin odbioru i dostawy najlepiej wpiszą się w Twój dzień pracy.  Możesz też skorzystać z funkcji filtrowania, aby zyskać kompleksowy pogląd – dzięki temu możesz sprawnie przygotować wymianę

Więcej

Zamówienie dodatkowych etykiet sprzętowych

Naprawa narzędzi i narzędzia zastępcze

Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami