Konferencja ON!Track

Rozpoczynamy serię szkoleń, których celem jest stworzenie naszym klientom odpowiednich warunków, które sprostają ich indywidualnym wyzwaniom w prowadzeniu codziennego biznesu.

Spotkania odbędą się w wybranych miastach Polski. Pierwsza konferencja została zaplanowana na 15 marca 2019 roku w Katowicach, kolejna 20 marca w Warszawie.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bloki tematyczne, dotyczące między innymi zarządzania projektami budowalnymi, RODO, czy też praktycznego wykorzystania baz danych w programie Excel. Ponadto podczas konferencji odbędzie się premiera naszego najnowszego rozwiązania aktywnej lokalizacji (bluetooth) stworzonego do namierzania dowolnego narzędzia. Szkolenia poprowadzą eksperci posiadający wieloletnie doświadczenie branżowe.

Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące wydarzenia. Potwierdź swoją obecność, wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy.

 

AGENDA

09:00 - 9:15       rejestracja gości

09:15 - 10:10     networking moderowany

10:10 - 10:25     przerwa kawowa

10:25 - 11:35     prezentacja możliwości technologii aktywnej lokalizacji (bluetooth)

11:35 - 11:50     przerwa kawowa

11:50 - 13:20     obowiązki przedsiębiorcy w zakresie danych osobowych

13:20 - 14:05     lunch

14:05 - 14:35     praktyczne wykorzystanie oprogramowania ON!Track

14:35 - 14:50     przerwa

14:50 - 16:50     zarządzanie projektem budowlanym od inwestycji do zakończenia

14:50 – 16:50    warsztaty Microsoft Excel

Nasi eksperci

Wioletta Gwizdała

piła DST 20-CA

Adwokat. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Od kilku lat zawodowo związana z Kancelarią Siwek Gaczyński & Partners, gdzie prowadzi kompleksową obsługę podmiotów profesjonalnych.

Praktyk zarówno w zakresie postępowań sądowych, jak i prawno-biznesowego doradztwa przedsiębiorcom. Specjalizuje się w ochronie prawa konkurencji, prawie antymonopolowym oraz aspektach związanych z zagadnieniem RODO.

Dowiedz się więcej…

Tomasz Wrzesiewski

Diamond Show 2018 off road

Trener i konsultant związany z EY Academy of Business od 2005 roku. Ukończył Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz ICAN (Kanadyjski Instytut Zarządzania). Posiada wieloletnie doświadczenia w biznesie i branży szkoleniowej. Jest specjalistą w zakresie zarządzania projektami oraz optymalizacji procesów w firmie.

Dowiedz się więcej…

Leszek Lange

Please enter alternative text here (optional)

Menadżer z wieloletnim stażem, od początku swojej kariery związany z obszarem sprzedaży. Absolwent kierunku MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Praktyk z niezwykłą intuicją oraz wyjątkową łatwością w budowaniu relacji. Od ponad 10 lat pracuje w firmie Hilti, gdzie zdobywał doświadczeniem na różnych szczeblach zarządzania. Obecnie odpowiedzialny jest za wsparcie klientów w procesie wdrożenia oprogramowania ON!Track.

BLOKI TEMATYCZNE

NETWORKING MODEROWANY

Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wiele razy podejmując jakąś decyzję, niekoniecznie biznesową, skorzystałeś z czyjegoś polecenia? A co, jeśli ktoś zarekomenduje Twoje usługi?

Będąc uczestnikiem spotkania poznasz ludzi. Wiedza, którą posiadają i doświadczenie, jakie zdobyli stanowi wartość nie tylko dla nich samych, ale i dla osób z którymi się nimi podzielą. Taka sama sytuacja dotyczy również Ciebie! 

Często pod wpływem tego, co przeczytamy, bądź usłyszymy, rodzi się w nas nowy pomysł, dlatego też każde z wydarzeń networkingowych może stać się dla Ciebie swoistą inspiracją. Spotkanie networkingowe to zatem coś więcej niż wymiana kilku zdań, uśmiechów i wizytówek. To porcja wiedzy, z której warto skorzystać i wyciągnąć z niej dla siebie jak najwięcej. 

 

TECHNOLOGIA AKTYWNEJ LOKALIZACJI (BLUETOOTH)

Czy zastanawiałeś się ile czasu zajmuje Ci inwentaryzacja Twojego parku maszyn? Jak często zdarzyło się, że poszukiwałeś sprzętu, który w rzeczywistości znajdował się w np. w innej lokalizacji? Zapraszamy na warsztaty, podczas których zaprezentujemy najnowocześniejszą technologię aktywnej lokalizacji z wykorzystaniem modułu bluetooh i jej praktyczne wykorzystanie w branży budowalnej. Obsługa różnych urządzeń i maszyn jest o wiele wygodniejsza dzięki bezprzewodowej technologii. Umożliwia bezproblemowe i bardzo szybkie wysyłanie i odbieranie danych, co oznacza, że może znaleźć zastosowanie praktycznie wszędzie. 

 

RODO

Jak istotna jest ochrona przetwarzanych danych? To już nie tylko konieczność podporządkowania się obowiązującym przepisom prawa, ale realna troska o bezpieczeństwo informacji.

Wraz ze stopniową zmianą świadomości kadry kierowniczej firm i instytucji, zwiększa się zapotrzebowanie na rzetelną edukację w tej dziedzinie. Kadry zarządzające, administratorzy bezpieczeństwa informacji, a także sami pracownicy oczekują konkretnych informacji na temat tego, jak bezpiecznie i zgodnie z prawem przetwarzać dane osobowe.

Odpowiedzią na te potrzeby jest nasze, wysokiej klasy szkolenie, które spójnie i logicznie łączy teorię z praktyką. Jak wynika z różnych badań, ponad 80 procent wycieków firmowych danych, wynika z niewłaściwego działania człowieka, a częstą tego przyczyną jest niewiedza.

 

ON!TRACK W PRAKTYCE

Jak dzięki digitalizacji oszczędzić czas? Jak skutecznie ograniczać koszty i w konsekwencji efektywniej zarządzać? Jak rozwijać kompetencje swoich pracowników? Zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym, podczas którego wybrany klient VIP podzieli się swoimi doświadczeniami w obszarze dobrych praktyk korzystania z oprogramowania ON!Track.

 

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM BUDOWLANYM

Podstawowym celem szkolenia jest rozwijanie kluczowych umiejętności niezbędnych do sprawnego prowadzenia procesu inwestycyjnego we wszystkich jego etapach ze szczególnym uwzględnieniem dobrych praktyk zarządzania projektami. Bez względu na poziom zależności danego przedsięwzięcia projekt jest wysiłkiem podejmowany z myślą o realizacji celu w ograniczonym czasie i przy skończonych zasobach. W tym kontekście poszukiwanie odpowiedzi na poniższe pytania staje się kluczową odpowiedzialnością menedżerską:

Czy zrobilibyśmy wszystko by osiągnąć zamierzony cel? Czy jesteśmy w stanie zapanować nad rozwojem wydarzeń w projekcie, aby nas nie zaskoczył?

 

WARSZTATY MICROSOFT EXCEL 

Celem szkolenia jest przedstawienie funkcji Microsoft Excel 2016 oraz sposobów ich praktycznego wykorzystania dla poprawienia produktywności w firmie poprzez zautomatyzowanie pracy z raportami. Uczestnicy będą także wyciągali częściej i lepsze wnioski analizując dane po szkoleniu.  

Specjalnie dobrane ćwiczenia wykonywane będą samodzielnie na swoich komputerach biurowych, żeby maksymalnie odwzorować środowisko pracy. Wszystkie pod nadzorem trenera. Ćwiczenia zapewnią trwałe podniesienie wydajności pracy, ponieważ skonstruowane są w ten sposób, by maksymalnie usprawnić utrwalenie nabytej w trakcie szkolenia wiedzy.

Koszty i zakwaterowanie

Całkowity koszt uczestnictwa w Konferencji ON!Track wynosi 400 pln netto + VAT. W ramach tej kwoty zapewniamy 8 godzinne szkolenie, materiały szkoleniowe, konsultacje z ekspertami oraz poczęstunek kawowy i lunch. Wpłaty należy dokonać na 14 dni przed wydarzeniem. Aby to zrobić, prosimy o wypełnienia formularza rejestracyjnego, dostępnego poniżej. Następnie konsultant Hilti skontaktuje się z Państwem w celu dopełnienia formalności.

Zgodnie z globalną polityką zgodności firmy Hilti, uczestnicy wydarzenia pokrywają koszty związane z noclegiem oraz dojazdem. Poniżej lista sugerowanych hotelem dla uczestników poszczególnych wydarzeń:

  • Warszawa – link tutaj
    (samo szkolenie odbędzie się w siedzibie firmy Hilti, ul. Puławska 491)
  • Katowice – link tutaj

W każdym hotelu na hasło „konferencja Hilti” otrzymają Państwo 10% zniżki na zakwaterowanie w pokoju 1- os ze śniadaniem lub 2-os ze śniadaniem.

Relacja z konferencji VIP

Kontakt

Realizację programu konferencji koordynuje Michał Maciocha, który na co dzień pracuje w dziale Usług Profesjonalnych w Hilti. Polecam kontakt mailowy. Wystarczy napisać na adres michal.maciocha@hilti.com. Oczywiście jeśli ktoś nie ma maila lub po prostu woli porozmawiać, bardzo proszę o telefon: 782 938 050.