Zmieniamy Hilti Store

Zmiany w Hilti Store

Nasza wizja sprzedaży w salonach Hilti Store bazuje na koncepcji przeżyć, których doświadczają nasi klienci, dlatego układ każdego z salonów Hilti Store powinien być spójny. Takie podejście jest zgodne z globalnym projektem New Brand Expression, wdrażanym na całym świecie przez ostatnie dwa lata. Jego głównym celem jest zachowanie standaryzacji salonów i wysokiej rozpozna­walności naszej marki. Klienci, niezależnie od lokalizacji powinni czuć tą samą wysoką jakość obsługi, znaleźć produkty wyeksponowane w podobny sposób i mieć możliwość przetestowania ich przed zakupem. W ramach tego projektu wszystkie salony Hilti przeszły przebudowę lub w najbliższym czasie zostaną  odnowione i dosto­sowane do wytycznych HS2020. Nowa koncepcja Hilti Store to całościowa, zintegrowana i przemyślana wizja bazująca na podróży, w jaką zapraszamy klientów, począwszy od paneli dotykowych, poprzez prezentowanie produktów, kończąc na kanałach komunikacji.  

Wszystkie zmiany mają służyć przede wszystkim zmianie funkcjonalności naszych salonów i możliwości przeprowadzenia demonstracji produktowych w warunkach zbliżonych do warunków pracy naszych klientów. Hilti Store rozbudowujemy również o nowe przestrzenie takie, jak sale szkoleniowe, sale VIP, które są miejscem szkoleń i spotkań dla naszych klientów.

COŚ WIĘCEJ NIŻ SKLEP

piła DST 20-CA

Nasze nowe Hilti Store to nie tylko salon sprzedażowy z pięknie wyeksponowanymi produktami. To przede wszystkim platforma spotkań, gdzie klienci z pełną swobodą mogą testować urządzenia, korzystać z wiedzy i doświadczenia naszych doradców, wziąć udział w szkoleniu, czy też spotkać się ze swoimi kontrahentami. A wszystko w otoczce w pełni zdigitalizowanej obsługi.

Please enter alternative text here (optional)

5 GŁÓWNYCH OBSZARÓW PROJEKTU ZMIAN W HILTI STORE:

Hilti Store

 

•Zmiana nazwy

• Wygląd zewnętrzny budynku

• Design wnętrz

• Sposób sprzedaży

• Digitalizacja

Please enter alternative text here (optional)

HILTI STORE WE WROCŁAWIU JUŻ JEST!

Diamond Show 2018 off road

Oficjalne otwarcie pierwszego sklepu zgodnego z nowymi wytycznymi założeniami odbyło się w maju minionego  roku.

Mimo deszczu, klienci tłumnie zjawili się przy ulicy Szybowcowej. Mogli wypróbować nasze najnowsze produkty, poznać nasze wyjątkowe usługi i oprogramowanie oraz wziąć udział w konkursie.

W naszym nowym Hilti Store klienci nie tylko mogą testować nasze urządzenia, a również korzystać z sali szkoleniowej czy też VIP Roomu. Moment otwarcia uwieczniony została również jako moment odsłonięcia pierwszego w historii wrocławskiego krasnala Hilti. Obejrzyj film i sprawdź, jak było.

W tej chwili kończymy prace związane z nowymi sklepami w Łodzi i Gdańsku.

Oficjalne otwarcie Hilti Store Wrocław

Galeria zdjęć

Please enter alternative text here (optional)