Hilti Moto Adventure

Czym jest Hilti Moto Adventure?

Please enter alternative text here (optional)

 

To coroczne spotkanie pasjonatów motocykli organizowane i sponsorowane przez Hilti (Poland) Sp. z o.o, podczas którego w świetnej, luźnej atmosferze rozmawiamy o swojej pasji, przy okazji zdobywając nowe umiejętności w zakresie jazdy na dwóch kołach.

Co roku dbamy o to, aby wydarzenie było jeszcze ciekawsze i bardziej intrygujące, dlatego tym razem do współpracy zaprosiliśmy: BMW Motorrad Inchcape Polska oraz California Superbike School.

Zapowiada się niesamowite spotkanie, dlatego nie może Cię zabraknąć!

Partnerzy wydarzenia

Relacja z zeszłorocznej edycji

Galeria zdjęć

Hilti Moto Adventure
Hilti Moto Adventure
Hilti Moto Adventure
Hilti Moto Adventure
Hilti Moto Adventure
Hilti Moto Adventure
Hilti Moto Adventure
Hilti Moto Adventure
Hilti Moto Adventure
Hilti Moto Adventure
Hilti Moto Adventure
Hilti Moto Adventure
Hilti Moto Adventure

Hilti Moto Adventure 2019

Wzorem ubiegłego roku, spotykamy się na torze ODTJ Tor Łódź w dniach 5 i 6 lipca (piątek i sobota).

W piątek wieczorem spotykamy się w hotelu Kasor, gdzie będzie na nas czekała wspólna kolacja i parę niespodzianek. Główny punkt wydarzenia rozpocznie się w sobotę tuż po śniadaniu - wtedy ruszymy na Tor Łódź. Na miejscu będzie na nas czekać doskonała kadra trenerska, znanej na całym świecie szkoły California Superbike School! Tego dnia będzie się działo naprawdę wiele: jazdy motocyklami testowymi, symulatory jazdy sportowej, nowości BMW i wiele innych atrakcji.

Oczywiście kluczowym punktem programu jest szkolenie na torze, które obejmuje między innymi:

  • płynną pracę gazem, hamowanie i przyspieszanie,
  • pozycję na motocyklu, pozycję w zakręcie,
  • optymalny tor jazdy, punkty skrętu i apexy.

Tor

Please enter alternative text here (optional)

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy TOR ŁÓDŻ jest jedynym takim obiektem  w województwie łódzkim. Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy składa się z 1,5 km nitki toru o szerokości 8-12m, dwóch płyt poślizgowych, budynku z salą konferencyjną i kawiarnią. Jest wpisany na listę Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy przez Wojewodę Łódzkiego pod nr 002E.

https://tor-lodz.pl/

Koszty i Zakwaterowanie

Please enter alternative text here (optional)

Zgodnie z globalną polityką zgodności firmy Hilti, uczestnicy wydarzenia pokrywają koszty związane z noclegiem oraz dojazdem.

Uczestnicy wydarzenia zostaną zakwaterowani pokojach jednoosobowych, w Hotelu Kasor Resort&Spa zlokalizowanym przy ulicy Cesarka 2, w Strykowie. Uczestnicy dokonują rezerwacji samodzielnie pod numerem telefonu 607-900-032. Niestety dostaliśmy informację o awarii strony internetowej hotelu.

Podczas zgłoszenia prosimy o podawanie kodu (dostępny w formularzu zapisu). Gwarantuje to preferencyjne warunki.

Płatności za nocleg należy dokonać w dniu imprezy, w momencie meldowania (karta lub gotówka). Hotel wystawia faktury na życzenie gości. Koszt noclegu to 188 zł netto. (Na życzenie pokój dwuosobowy w cenie 249 zł netto.)

W przypadku utrudnień prosimy o kontakt z opiekunem Hilti Moto Aventure po stronie Hilti: Leszek Lange 605 853 519.

http://www.kasor.pl

Ludzie Hilti Moto Adventure

Please enter alternative text here (optional)

 

Są zupełnie różni, ale łączy ich jedno – pasja do dwóch kółek😊Jest ich trzech: Piotr Stachowiak, Andrzej Suproń i Leszek Lange. To właśnie z ich inicjatywy, uporu i zaangażowania powstała nieformalna grupa Hilti Moto Adventure, które każdego roku zrzesza coraz większą liczbę pasjonatów motocykli. Tym razem również są ojcami chrzestnymi wydarzenia nadając mu niecodzienny charakter i nietuzinkową atmosferę.

 

Brak miejsc

W tegorocznej edycji nie mamy już wolnych miejsc.

Bardzo cieszymy się, że nasza impreza cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Jeżeli chcesz dołączyć już teraz, zapraszamy na kolejną edycję w 2020 roku.

Śledź nas na Facebooku oraz Youtube!

Kontakt

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z organizatorem:

Leszkiem Lange -  leszek.lange@hilti.com, tel.  605 853 519