Diamond Show 2018

piła DST 20-CA

W dniach 25 i 26 października widzimy się na kolejnej edycji wydarzenia DIAMOND SHOW 2018, realizowanego przez firmę Hilti, w ramach kalendarza dla klientów VIP. Tym razem spotkamy się w samym centrum kraju, a dokładnie w Strykowie, zlokalizowanym w okolicach Łodzi.

Dbając o jak najwyższą jakość spotkania, w tym roku również przygotowaliśmy moc wrażeń, popartych wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów. Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące wydarzenia.

Potwierdź swoją obecność, wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

AGENDA

czwartek (25.10.2018)           

12:00 - 13:00        lunch

13:00 – 17:00       OFF ROAD

17:00 - 19:00        czas wolny

19:00                    kolacja      

piątek (26.10.2018)      

08:00 – 10:00       śniadanie

10:00 – 14:30       DIAMOND SHOW

15:00                   zakończenie spotkania

Diamond Show

piła DST 20-CA

Gwiazdą pokazów będzie piła diamentowa DST 20-CA. Podczas prezentacji będziesz miała okazję sprawdzić możliwości innowacyjnej, jedynej na rynku, naszej diamentowej piły. Dodatkowo zaprezentujemy pełną ofertę urządzeń, akcesoriów i coś, z czego jesteśmy wyjątkowo dumni – pakiet specjalnych usług, dedykowanych dla firm diamentowych.

Oczywiście nie zabraknie dodatkowych emocji i konkursu. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

OFF ROAD

Diamond Show 2018 off road

W tym roku czeka na nas prawdziwa przygoda zarówno dla miłośników aut terenowych, jak i amatorów nie mających jeszcze okazji kierowania tego typu pojazdami. W każdym samochodzie wyruszającym w teren obok kierowcy będzie siedział instruktor, który zapoznaje kierowcę z obsługą oraz tłumaczy technikę jazdy. Zespoły otrzymują roadbooki, na podstawie których kierują się do wyznaczonych punktów, gdzie znajdują się pieczątki do podbijania kart uczestnictwa w rajdzie. Trasa rajdu, w zależności od warunków terenowych i umiejętności uczestników wyprawy, będzie zawierała strome zjazdy, błotne przeprawy, podjazdy, naturalne przeszkody.

Uwaga! Uczestnicy rajdu OFF ROAD prowadzący samochód muszą posiadać prawo jazdy kat. B.

Koszty i Zakwaterowanie

Please enter alternative text here (optional)

Zgodnie z globalną polityką zgodności firmy Hilti, uczestnicy wydarzenia pokrywają koszty związane z noclegiem oraz dojazdem.

Uczestnicy wydarzenia zostaną zakwaterowani pokojach jednoosobowych, w Hotelu Kasor Resort&Spa zlokalizowanym przy ulicy Cesarka 2, w Strykowie. Rezerwacji dokonuje firma Hilti, po deklaracji uczestnictwa w wydarzeniu. Płatności za nocleg należy dokonać w dniu imprezy,   w momencie meldowania (karta lub gotówka). Hotel wystawia faktury na życzenie gości. Koszt noclegu to 169 pln, plus 35 pln za śniadanie.

Hotel Kasor Resort&Spa

 

Relacja z zeszłorocznego spotkania

Kontakt

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z organizatorami spotkania:

Mariusz Parkitny
E mariusz.parkitny@hilti.com
M 601 481 443

Tomasz Wysocki
E tomasz.wysocki@hilti.com
M 601 497 211

Katarzyna Kucisz-Rosłoń
E katarzya.kucisz-roslon@hilti.com
M 601 885 764