PROJEKTANT

Projektant

Wydajność i efektywność to kluczowe punkty każdego projektu budowlanego. Wraz z naszymi produktami, wspieramy Cię w przestrzeganiu planu projektu zarówno pod względem czasu, jak i finansów. Ponieważ im wydajniej pracują Twoi pracownicy, tym więcej czasu i pieniędzy możesz oszczędzić.

Szybki i prosty wybór produktów, dzięki selektorowi instalacji

Wybierając elementy instalacji, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Czy komponenty do siebie pasują? Ile części ma każdy system i czy można je zamontować w łatwy sposób na placu budowy? Za pomocą selektora instalacji, szybko dokonasz wyboru : wszystkie ważne specyfikacje elementów instalacji są odtwarzane w tle, na platformie cyfrowej. Selektor wskazuje, które podzespoły standardowo do siebie pasują i zapewniają najbezpieczniejszą instalację. Ty wprowadzasz dokładne wymagania, a selektor automatycznie tworzy wiele różnych kompletnych rozwiązań. Wszystkie obliczenia dotyczące obciążeń, zapotrzebowania i cen wyświetlane są automatycznie.

Przejdź do Selektora

 

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki montażowi bezpośredniemu

Please enter alternative text here (optional)

Montaż bezpośredni umożliwia szybki postęp prac przy instalacjach elektrycznych − i to przy minimalnych nakładach pracy. Używając osadzaka Hilti BX 3 możesz też pracować wyłącznie na zasilaniu akumulatorowym. Oznacza to, że pracownicy mogą nie tylko efektywnie wykonywać swoją pracę − materiały eksploatacyjne mogą być również wykorzystywane bardziej ekonomicznie − przy niemal takich samych wartościach przenoszonych obciążeń, jak w przypadku mocowań, których montaż jest bardziej czasochłonny.

Szybki i prosty montaż systemów elektrycznych

Please enter alternative text here (optional)

Zwłaszcza na sufitach istnieje często konieczność bezpiecznego mocowania różnych systemów kablowych w ograniczonej przestrzeni. Oferujemy szeroki wybór elastycznych i łatwych do zainstalowania systemów mocowania − od prostych kotew, aż po szyny kotwiące. Weźmy na przykład kotwy Hilti z linii HUS: w porównaniu do kotwy rozprężnej, czas montażu jest nawet o połowę krótszy, a wartość przenoszonych obciążeń jest taka sama. Dodatkowo, HUS pozwala na zaoszczędzenie czasu także dzięki skutecznemu zapobieganiu typowym błędom montażowym – ponieważ kotwa wkręcana nie musi być dokręcona z przyłożeniem dokładnie określonego momentu obrotowego, jak w przypadku tradycyjnych kotew rozprężnych.