Przecinarka DSH 600-X Hilti

Przecinarka DSH 600-X

Poznaj nasze urządzenie

  • DSH 600-X z uchwytem górnym waży tylko 9,5 kg
  • Wyposażona w silnik o pojemności 60 cm3  
  • Wyposażona w tarczę 300 mm (umożliwia wykonywanie cięć o głębokości 120 mm – zazwyczaj stosuje się do nich tarcze o średnicy 350 mm)
  • Zmniejszenie kosztów dzięki wykorzystaniu mniejszej tarczy
  • Przecinarka jest wyjątkowo lekka i kompaktowa jak na swoją klasę
  • Łatwe manewro­wanie dzięki ergonomicznemu uchwytowi górnemu i niskiemu poziomowi drgań 

DSH 600-X – gwarancja wydajności

Please enter alternative text here (optional)

Z przecinarkami spalinowymi DSH 900-X, DSH 700-X, DSH 600-X i tarczami diamentowymi ograniczasz przestoje i poprawiasz produktywność na budowie.

Błyskawicznie przecinają różne materiały: wszystkie rodzaje betonu, materiały murowe (pustaki, bloczki silikatowe itp.), stal i asfalt. Znakomicie sprawdzają się w różnych zastosowaniach, takich jak docinanie krawężników i płyt chodnikowych pod wymiar, cięcie przy krawędzi w asfalcie i betonie, czy cięcie profili stalowych, rur i blachy z użyciem tarcz abrazyjnych.

Umów się na prezentację produktu

Poznaj przecinarkę spalinową DSH 600-X

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wyposażyliśmy DSH 600-X w hamulec tarczy, co zwiększa bezpieczeństwo użytkownika. Dzięki opcjonalnej pompie wodnej DSH-P nie trzeba wykorzystywać przyłącza wodnego przy cięciu na mokro. Pomaga to także ograniczyć poziom pyłu, na który narażony jest operator, do wartości określonych w przepisach. Pompa wodna może być stosowana z wszystkimi przecinarkami spalinowymi serii DSH-X – jedyne, czego potrzebujesz, to wiadro wody.

 

Bezpłatna prezentacja produktu: skontaktuj sie z nami online lub telefonicznie. Po otrzymaniu zapytania ekspert Hilti ustali z Tobą szczegóły prezentacji produktu w wybranym przez Ciebie miejscu. 

Umów się na prezentację produktu

ŁATWE URUCHAMIANIE I KONSERWACJA

Przecinarka spalinowa Hilti DSH-X z technologią łatwego rozruchu

Technologia łatwego rozruchu

Technologia łatwego rozruchu eliminuje ręczną regulację ssania, zapewniając szybsze uruchamianie przy pierwszym pociągnięciu linki rozrusznika, co znacząco zmniejsza ryzyko zalania silnika.

 

 

 

Zestaw konserwacyjny do przecinarki spalinowej DSH-X Hilti

Zestaw konserwacyjny

Konserwacja jest prosta – każde urządzenie dostarczamy z zestawem konserwacyjnym, w skład którego wchodzą: linki rozrusznika, filtry powietrza, świeca i filtr paliwa. Drobne naprawy i prace serwisowe mogą być wykonywane prosto, szybko i na miejscu.

NIEZAWODNE CIĘCIE

DSH-X gas saw range cyclone air filtration system

System filtracyjny z komorą cyklonową

Innowacyjny system filtracyjny z komorą cyklonową wykorzystuje siłę odśrodkową do usuwania pyłu i resztek materiału z wlotu powietrza do silnika. Wyłącznie czyste powietrze jest zasysane i przepuszczane przez filtr. Zwiększa to żywotność filtra i jego sprawność, a tym samym zmniejsza liczbę i czas przestojów.

Powiązane produkty:

Przecinarka Hilti DSH 700-X

DSH 700-X

Ręczna przecinarka spalinowa z silnikiem 70 cm3 i funkcją łatwego startu (automatyczne ssanie), zapewniająca cięcie o głębokości do 125 mm.

Dowiedz się więcej
Przecinarka DSH 900-X Hilti

DSH 900-X

Ręczna przecinarka spalinowa z silnikiem 87 cm3 i funkcją łatwego startu (automatyczne ssanie), zapewniająca cięcie o głębokości do 150 mm.

Dowiedz się więcej

OGRANICZ PRZESTOJE DO MINIMUM

Dowiedz się, jak przecinarki spalinowe zwiększają produktywność i na czym polega ich niezawodność.