Cięcie i bruzdowanie

Bezpieczeństwo, produktywność i precyzja podczas cięcia i bruzdowania

Cięcie i bruzdowanie z urządzeniami Hilti

Cięcie i bruzdowanie materiałów to często wykonywane prace na budowie. W szybkim i bezpiecznym wykonaniu pomagają wydajne urządzenia. Podczas cięcia należy zadbać w szczególności o bezpieczeństwo. Konsekwencje wypadku mogą być bardzo groźne. 

Używając naszych ręcznych przecinarek spalinowych z tarczami diamentowymi, przecinarek elektrycznych, pił szablastych i szlifierek kątowych, pracujesz  bezpiecznie i produktywnie. Łączą one wysoką wydajność, zaawansowaną technikę i łatwość użytkowania. Dzięki innowacyjnym funkcjom oraz technologii wykonania zapewniają bezpieczeństwo pracy.

Ręczne przecinarki spalinowe

Pełna moc i bezpieczeństwo pracy dzięki przecinarce spalinowej DSH-X firmy Hilti

Dzięki zastosowaniu przecinarki spalinowej z tarczami diamentowymi czas przestoju ulega redukcji, każde zadanie jest wykonywane szybko, a użytkownik zyskuje ochronę dzięki zintegrowanym, wysokim standardom bezpieczeństwa pracy. Przecinarka spalinowa z łatwością przecina różnorodne materiały: beton, stal, kamień i inne.

Zalety przecinarki spalinowej:

Wytrzymała

Silnik jest zabezpieczony solidną obudową, specjalną powłoką cylindryczną oraz posiada wyjątkowo wydajne filtry powietrza. Ponadto jest odporny na pracę w trudnych warunkach, jakie panują na placu budowy. 

Bezpieczna

Przecinarka spalinowa umożliwia nie tylko niemal bezpyłową pracę, ale też - dzięki małemu poziomowi drgań nie obciąża stawów i ogranicza zmęczen

Praktyczna

Łatwy do uruchomienia silnik, ergonomiczny kształt i wyjątkowo odporne na zużycie elementy (np. kabel rozruchowy) gwarantują wygodną i ciągłą pracę. Odpowiedni klucz, przy pomocy którego można samodzielnie wymienić tarcze tnące oraz wykonać proste prace serwisowe, znajduje się w specjalnym uchwycie urządzenia. Dzięki temu jest zawsze pod ręką.  

DSH 900-X

Szukasz urządzenia o dużej mocy do obróbki podłóg

Przecinarka spalinowa DSH 900-X firmy Hilti dzięki mocnemu silnikowi  o pojemności 80 cm³ jest idealna do ciężkich prac i głębokiego cięcia w podłożu – nawet do 150 mm. 

Dowiedz się więcej

Wykonujesz prace zarówno w podłodze jak i w ścianach

Dzięki silnikowi o pojemności 70 cm³ przecinarka spalinowa DSH 700-X  może wykonać cięcia o głębokości nawet do 125 mm w podłodze. Jednocześnie jest wystarczająco lekka do wykonywania cięć w ścianach.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz urządzenia o maksymalnej wszechstronności zastosowań

Przecinarka spalinowa DSH 600-X firmy Hilti jest lekka, zwrotna i kompaktowa. Dzięki wyjątkowo mocnemu silnikowi o pojemności 60 cm³ wykonasz w różnych pozycjach cięcia o głębokości nawet do 120 mm.  

Dowiedz się więcej

Wskazówka: korzyści związane z częściami wymiennymi dzięki umowie zarządzania flotą

fleet

Zarządzanie Flotą firmy Hilti daje klientom szereg korzyści – od możliwości wypożyczenia urządzeń, poprzez bezpłatny serwis naprawczy, aż po możliwość prostego i samodzielnego zarządzania swoimi narzędziami w systemie online. 

A czy wiedzieliście o tym, że również elementy przecinarki spalinowej, które podlegają szybkiemu zużyciu, takie jak filtry i kabel rozruchowy, są objęte umową, a co za tym idzie, można je w szybki i prosty sposób wymienić? 

Przecinarki elektryczne

Zapomnij o pyle – zachowaj prędkość i precyzję

Poznaj bezkonkurencyjne połączenie – nasze elektryczne przecinarki DCH 300 i 300-X to maksymalna moc i precyzja w jednym urządzeniu. Od teraz do wszystkich codziennych zadań potrzebne jest tylko jedno narzędzie. Proces cięcia staje się szybszy i niemal bezpyłowy, dzięki nowej funkcji cięcia na mokro i ulepszonym tarczom.   

 

Dlaczego warto korzystać z elektrycznych przecinarek DCH 300 i 300-X?

  • Zwiększasz bezpieczeństwo – tarcze obracają się w przeciwnym kierunku od operatora, co zmniejsza ryzyko wypadku,
  • Zmniejszasz ilość pyłu – dzięki funkcji cięcia na mokro zmniejsza się generowanie potencjalnie niebezpiecznego pyłu,
  • Zmniejszasz hałas i zanieczyszczenie spalinami – przecinarki zasilane są energią elektryczną, dzięki czemu generują mniej hałasu i zanieczyszczeń od przecinarek spalinowych.
Przecinarka DCH 300-X Hilti

Szybkość i elastyczność

Głębokość cięcia DCH 300-X (120 mm) jest idealna do przecinania lub poszerzania otworów we wszystkich typowych grubościach betonu i muru. Oferujemy również piły diamentowe do różnorodnych, specjalistycznych zastosowań.

Więcej

Piła DST 20-CA Hilti

Najwydajniejsza praca w ścianie

Ta pracująca na prowadnicach elektryczna piła DST 20-CA do cięcia ścian zapewnia najlepszą wydajność cięcia o głębokości do 73 cm, a także kontrolę trakcji i tarcia. Zdalne sterowanie zwiększa bezpieczeństwo. 

Sprawdź ofertę

 

 

Szlifierki kątowe

ELASTYCZNA PRACA ZE SZLIFIERKAMI KĄTOWYMI

W Hilti stawiamy przede wszystkim na ciągły rozwój. Właśnie dlatego wyposażyliśmy szlifierkę kątową AG 230-27 DB w jeszcze większą moc, ergonomiczną, obrotową rękojeść typu D oraz hamulec tarczy. Nasze urzadzenie z łatwością tnie mur, beton, wycina otwory w elementach betonowych i przycina prefabrykaty.

 

Szlifierka kątowa AG 230-27 Hilti
  • ATC dla bezpieczeństwa przy zakleszczeniu tarczy
  • AVR dla aktywnej redukcji wibracji
  • Funkcja Smart Power do kontrolowanej prędkości szlifowania w różnych podłożach
  • Hamulec tarczy do kontrolowanego, szybkiego zatrzymania
  • Lepsza ochrona przed przegrzaniem i przeciążeniem zapewniająca bezpieczną pracę

Więcej o szlifierce kątowej AG 230-27DB

Tarcze diamentowe

Tarcze diamentowe SPX

Niezawodne tarcze diamentowe

Praca staje się jeszcze bardziej wydajna, elastyczna i bezpieczna z naszymi tarczami diamentowymi SPX. Ich żywotność jest do 100 razy dłuższa niż klasycznych tarcz tnących – zmieniając je rzadziej, oszczędzasz czas i pieniądze. Skutecznie tną wszystkie rodzaje materiałów: metal, PCV, drewno, beton i kamień. Doskonale nadają się do różnych zastosowań: cięcia prętów zbrojeniowych i rur stalowych, cięcia stalowych dachów oraz do akcji ratowniczych straży pożarnej.

Zadbaj o bezpieczeństwo – nasze tarcze nie łamią się, generują niewielkie wibracje i wytwarzają o wiele mniej iskier niż w przypadku materiałów ściernych, zwiększając poziom bezpieczeństwa. 

Więcej o tarczach diamentowych SPX

Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa

Profesjonalne szkolenie to połowa sukcesu

Nawet najlepsze urządzenia nie zapewniają sukcesu, jeśli są nieprawidłowo używane. Pragniemy pomóc Ci w osiąganiu Twoich celów. Planujemy uruchomienie serii dedykowanych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i wydajności pracy. Nasi wykwalifikowani trenerzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Poznaj szkolenia z zakresu bezpieczeństwa