Cięcie i bruzdowanie

Bezpieczeństwo, produktywność i precyzja podczas cięcia i bruzdowania

Cięcie i bruzdowanie materiałów to często wykonywane prace na budowie. W szybkim i bezpiecznym wykonaniu pomagają wydajne urządzenia. Podczas cięcia należy zadbać w szczególności o bezpieczeństwo. Konsekwencje wypadku mogą być bardzo groźne. 

Używając naszych ręcznych przecinarek spalinowych z tarczami diamentowymi, przecinarek elektrycznych, pił szablastych i szlifierek kątowych, pracujesz  bezpiecznie i produktywnie. Łączą one wysoką wydajność, zaawansowaną technikę i łatwość użytkowania. Dzięki innowacyjnym funkcjom oraz technologii wykonania zapewniają bezpieczeństwo pracy.

Ręczne przecinarki spalinowe

Pełna wydajność i minimalne ryzyko z przecinarkami DSH-X

Skracaj czas przestojów, zwiększaj produktywność, a przy tym pracuj w pełni bezpiecznie – umożliwiają to nasze przecinarki spalinowe DSH 900-X, DSH 700-X i DSH 600-X z tarczami diamentowymi.

Z łatwością wykonuj cięcia betonu, stali, cegły i kamienia. Nasze lekkie urządzenia, generujące niewielkie wibracje, chronią Twoje zdrowie w miejscu pracy dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji, mniejszemu zapyleniu i skutecznemu hamulcowi tarczy tnącej. 

Maksymalna moc – DSH 900-X

Przecinarka spalinowa DSH 900-X zachwyca siłą łatwego do uruchomienia silnika o pojemności 90cm3. Wykonuje cięcia o głębokości do 150 mm.

Więcej

Elastyczność pracy – DSH 700-X

Przecinarka spalinowa DSH 700-X charakteryzuje się wszech­stronnością.  Zachowaj elastyczność pracy z silnikiem o pojemności 70cm3 i cięciom o głębokości do 125 mm.

Więcej

Lekka, kompaktowa, mocna – DSH 600-X

Przecinarka spalinowa DSH 600-X jest lekka, kompaktowa i posiada moc porównywalną do dużych urządzeń. Zapewnia bezpieczeństwo, dzięki hamulcowi tarczy. Wykonuje cięcia do głębokości 120 mm z silnikiem o pojemności 60cm3.

Więcej

Przecinarki elektryczne

Zapomnij o pyle – zachowaj prędkość i precyzję

Poznaj bezkonkurencyjne połączenie – nasze elektryczne przecinarki DCH 300 i 300-X to maksymalna moc i precyzja w jednym urządzeniu. Od teraz do wszystkich codziennych zadań potrzebne jest tylko jedno narzędzie. Proces cięcia staje się szybszy i niemal bezpyłowy, dzięki nowej funkcji cięcia na mokro i ulepszonym tarczom.   

 

Dlaczego warto korzystać z elektrycznych przecinarek DCH 300 i 300-X?

  • Zwiększasz bezpieczeństwo – tarcze obracają się w przeciwnym kierunku od operatora, co zmniejsza ryzyko wypadku,
  • Zmniejszasz ilość pyłu – dzięki funkcji cięcia na mokro zmniejsza się generowanie potencjalnie niebezpiecznego pyłu,
  • Zmniejszasz hałas i zanieczyszczenie spalinami – przecinarki zasilane są energią elektryczną, dzięki czemu generują mniej hałasu i zanieczyszczeń od przecinarek spalinowych.

Szybkość i elastyczność

Głębokość cięcia DCH 300-X (120 mm) jest idealna do przecinania lub poszerzania otworów we wszystkich typowych grubościach betonu i muru. Oferujemy również piły diamentowe do różnorodnych, specjalistycznych zastosowań.

Więcej

Najwydajniejsza praca w ścianie

Ta pracująca na prowadnicach elektryczna piła DST 20-CA do cięcia ścian zapewnia najlepszą wydajność cięcia o głębokości do 73 cm, a także kontrolę trakcji i tarcia. Zdalne sterowanie zwiększa bezpieczeństwo.   

Dowiedz się więcej o DST 20-CA

Sprawdź ofertę

 

 

Szlifierki kątowe

ELASTYCZNA PRACA ZE SZLIFIERKAMI KĄTOWYMI

W Hilti stawiamy przede wszystkim na ciągły rozwój. Właśnie dlatego wyposażyliśmy szlifierkę kątową AG 230-27 DB w jeszcze większą moc, ergonomiczną, obrotową rękojeść typu D oraz hamulec tarczy. Nasze urzadzenie z łatwością tnie mur, beton, wycina otwory w elementach betonowych i przycina prefabrykaty.

 

  • ATC dla bezpieczeństwa przy zakleszczeniu tarczy
  • AVR dla aktywnej redukcji wibracji
  • Funkcja Smart Power do kontrolowanej prędkości szlifowania w różnych podłożach
  • Hamulec tarczy do kontrolowanego, szybkiego zatrzymania
  • Lepsza ochrona przed przegrzaniem i przeciążeniem zapewniająca bezpieczną pracę

Więcej o szlifierce kątowej AG 230-27DB

Tarcze diamentowe

Niezawodne tarcze diamentowe

Praca staje się jeszcze bardziej wydajna, elastyczna i bezpieczna z naszymi tarczami diamentowymi SPX. Ich żywotność jest do 100 razy dłuższa niż klasycznych tarcz tnących – zmieniając je rzadziej, oszczędzasz czas i pieniądze. Skutecznie tną wszystkie rodzaje materiałów: metal, PCV, drewno, beton i kamień. Doskonale nadają się do różnych zastosowań: cięcia prętów zbrojeniowych i rur stalowych, cięcia stalowych dachów oraz do akcji ratowniczych straży pożarnej.

Zadbaj o bezpieczeństwo – nasze tarcze nie łamią się, generują niewielkie wibracje i wytwarzają o wiele mniej iskier niż w przypadku materiałów ściernych, zwiększając poziom bezpieczeństwa. 

Więcej o tarczach diamentowych SPX

Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa

Profesjonalne szkolenie to połowa sukcesu

Nawet najlepsze urządzenia nie zapewniają sukcesu, jeśli są nieprawidłowo używane. Pragniemy pomóc Ci w osiąganiu Twoich celów. Planujemy uruchomienie serii dedykowanych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i wydajności pracy. Nasi wykwalifikowani trenerzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Poznaj szkolenia z zakresu bezpieczeństwa