Inżynieria: BIM Z HILTI

Nasze profesjonalne usługi dla inwestorów i firm wykonawczych

Modele BIM firmy Hilti

Nasze usługi, dostosowane do Twojego projektu BIM, wspomagają Cię w procesie projektowym, począwszy od modelowania, aż po realizację projektu budowlanego. Towarzyszymy Ci, służąc kompetencją i doświadczeniem w zakresie techniki mocowania, systemów montażowych i ochrony przeciwpożarowej. Co możesz zyskać dzięki wielobranżowemu projektowaniu BIM z firmą Hilti? Projektowanie z wykorzystaniem BIM oparte jest na standardach Hilti BIM: profesjonalny, zoptymalizowany pod kątem zastosowania wybór produktu i obliczania odpowiedniego modelu. Wsparcie modelowania opartego na BIM, aż po przygotowanie rysunków warsztatowych i poglądowych na podstawie modelu BIM. Prace budowlane z koordynacją międzybranżową i terminową logistyką, w tym prefabrykacja.

Przykład zastosowania BIM

W zakresie technicznego wyposażenia budynku, BIM nie tylko umożliwia optymalizację miejsca i montażu danej instalacji. Zastosowanie metody BIM zapewnia także niezbędną przejrzystość w całym projekcie budowlanym, a tym samym minimalizuje późniejsze kolizje na placu budowy. Wreszcie, projektowanie oparte na modelu BIM zmniejsza również ryzyko odpowiedzialności w przypadku opóźnień na budowie oraz w przypadku pożaru lub trzęsienia ziemi.

Please enter alternative text here (optional)
50 %

oszczędności
materiału wykorzystanego do mocowania

70 %

krótszy czas montażu
możliwe na placu budowy

projektowanie budynków

Bezpiecznie, zgodnie z wymogami w zakresie jakości i w sposób zoptymalizowany pod względem kosztówDla łatwego, bezpiecznego i efektywnego przygotowania projektu oferujemy oprogramowanie do projektowania i modele 3D z obsługą BIM dla całego naszego portfolio produktów kotwiących i konstrukcji wsporczych. Możesz pobrać nasze obiekty BIM i wykorzystywać je bezpośrednio w swoim cyfrowym modelu budynku. Obiekty zawierają istotne dane techniczne, geometrię o różnych poziomach szczegółowości, aż po parametry, takie jak materiał, oznaczenie elementu budowlanego czy numer artykułu producenta. Oferujemy odpowiednie oprogramowanie do wykonania obliczeń statycznych konstrukcji wsporczych PROFIS Installation czy zakotwień PROFIS Engineering.

Obiekty BIM dla Twojego modelu obiektu budowlanego

Dane producenta, które są kompatybilne z BIM, zapewniają większą produktywność w całym przebiegu projektu, dzięki większej efektywności projektowania i organizacji pracy. Odpowiednio sparametryzowane dane BIM oferowanych elementów zapewniają większą produktywność w całym przebiegu projektu. Obiekty BIM elementów Hilti są dostępne na wielu platformach i w różnych formatach plików. 

Obiekty BIM firmy jako rodzina Revit

 • Na bimobject.com/pl znajdziesz obiekty BIM Hilti dla systemów ochrony przeciwpożarowej Hilti, techniki montażu, systemów mocowania i szyn kotwiących firmy Hilti. Sparametryzowane rodziny produktów możesz z łatwością wprowadzić w pierwotnym formacie pliku (.rfa) do Autodesk Revit ©. Wszystkie typy jednej rodziny produktów można łatwo dostosować do żądanej długości / rozmiaru i wariantu w modelu BIM

  Poznaj teraz

Powiązane Linki

 • Logo Tekla® Warehouse

  Magazyn Tekla®

  Wykorzystaj nasze obiekty BIM w zakresie techniki mocowań i szyn kotwiących do 3D z wykorzystaniem oprogramowania Tekla®. Obiekty Hilti wraz z danymi technicznymi produktów, znajdują się bezpośrednio w Tekla®Warehouse .

  Dowiedz się więcej
  Logo AutoCAD®

  AutoCAD® PlugIn

  Za pomocą AutoCAD®, a także dalszych programów AutoCAD®, jak: Architecture, Civil, MEP lub Mechanical możesz pobrać obiekty BIM bezpośrednio z biblioteki AutoCAD®. W tym celu użyj odpowiedniej aplikacji Autodesk Exchange.

  Dowiedz się więcej
  Logo Autodesk Revit®

  Autodesk Revit® PlugIn

  Jeżeli pracujesz na platformie Revit®, pliki Hilti BIM są do dyspozycji za pośrednictwem biblioteki Revit®

  Dowiedz się więcej

BIM-to-Field

Model BIM– Eksport– wykorzystanie na placu budowy – porównanie powykonawcze

Dalej do kolejnego rozdziału

Dalsze informacje