PAKIET PROFIS ENGINEERING HILTI UŁATWI CI PRACĘ

Zwiększ wydajność swojej pracy, dzięki oprogramowaniu, któremu zaufało już ponad 100.000 użytkowników. Przechowuj dane w chmurze i miej stały dostęp do swoich projektów .

DLA INŻYNIERÓW

Oprogramowanie do projektowania zakotwień w murze i betonie, umożliwiające szybką i bezproblemową realizację projektu.

Pełne zintegrowanie

Interfejs łączy się płynnie z oprogramowaniem do obliczeń konstrukcyjnych innych dostawców, takim jak Dlubal RSTAB / RFEM.

Obliczanie płyt podstawy

Generowania raportu z obliczeniami płyt podstawy w kilku prostych krokach.

Szybkie eksportowanie

Eksportowanie informacji dotyczących kotew i płyt podstawy bezpośrednio w formacie CAD i BIM.

Łatwe współdzielenie

Cyfrowa komunikacja w całym procesie projektowania i wykonania, dzięki opartej na chmurze platformie współdzielenia informacji Hilti.

Intuicyjny interfejs

Przyjazne dla użytkownika funkcje stworzone przez inżynierów dla inżynierów (nowa zakładka „Ulubione” i przycisk „Cofnij” dla szybszego powtarzania obliczeń dla kotwy).

*Moduł Handrail Design jest dostępny za dodatkową opłatą.

Dla wykonawców

Szybkie obliczanie zamocowań balustrad, łatwe generowanie wykazu materiałów i dostęp do najnowszych instrukcji montażu zakotwień bezpośrednio ze smartfona.

Moduł dodatkowy Handrail Design *

Szybkie, dokładne i samodzielne obliczenia zamocowań dla balustrad.

Uproszczone zamawianie

Łatwe generowanie wykazu materiałów i szybkie składanie zamówień. Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste!

Zero stresu

Dzięki najnowszym zdobyczom techniki praca na budowie staje się bezpieczniejsza.

Łatwość współdzielenia

Oparta na chmurze platforma współdzielenia informacji Hilti pozwala na swobodną komunikację między pracownikami, podczas całego procesu projektowania i wykonania.

Dedykowana pomoc

Jeśli w trakcie pracy napotkasz jakiś problem, możesz poprosić o wsparcie obsługę Hilti.

TWOJA PRACA NIE JEST ŁATWA

(Ale pakiet PROFIS Engineering uczyni ją łatwiejszą)

Projektowanie

Plan

Zamówienie

Montaż


Projektowanie - Inżynier lub technik zajmujący się projektowaniem konstrukcji

Oprogramowanie do projektowania zakotwień, jest niezbędne do tego, by szybko i bezproblemowo obliczać zamocowania elementów stalowych do podłoża Pakiet Hilti PROFIS Engineering jest sprawdzonym i efektywnym sposobem planowania mocowań dla balustrad. Oprócz tego gwarantuje zgodność projektu z przepisami, dotyczącymi zakotwień.

Plan - Kreślarz / Rysownik

Odnalezienie numerów elementów i reprodukowanie szkiców może zająć wiele godzin. Nie marnuj czasu  na ręczne wyszukiwanie numerów elementów i tworzenie wykazów materiałów. Teraz możesz automatycznie eksportować modele CAD lub BIM z poprawnymi i aktualnymi numerami artykułów.

Zamówienie - Zaopatrzeniowiec

Pakiet Inżynieryjny Hilti PROFIS oraz nowy moduł zakupowy potrafi automatycznie tworzyć zamówienia on-line, bazując na zatwierdzonym wykazie materiałów.

Montaż - Kierownik budowy / Majster

Pakiet Hilti PROFIS Engineering i moduł Jobsite pomagają w podejmowaniu lepszych decyzji i szybszej realizacji zadań. Jest to możliwe dzięki natychmiastowemu dostępowi do najnowszych instrukcji montażu kotew bezpośrednio ze smartfona użytkownika.

JEDNO ROZWIĄZANIE DO ZARZĄDZANIA PRZEPŁYWEM PRACY

Hilti PROFIS to zaufane narzędzie inżynierów-konstruktorów. Teraz Pakiet Inżynieryjny Hilti PROFIS Engineering jest dostępny także dla w wersji dla kreślarzy, zaopatrzeniowców i kierowników budowy. Pozwala im na sprawdzanie informacji, dotyczących kotew bezpośrednio z ich komputerów, tabletów lub smartfonów.

Jedna aplikacja dla całego zespołu

Kolejna odsłona aplikacji PROFIS Anchor podnosi poprzeczkę, dzięki możliwościom współpracy, między pracownikami budowy. Pakiet Hilti PROFIS Engineering zwiększy wydajność Twojej pracy, niezależnie od tego, czy zajmujesz się projektowaniem, specyfikowaniem, zamawianiem czy montażem.

Łatwość obsługi

Czasami rozpoczęcie pracy z nowym oprogramowaniem może przyprawiać o ból głowy. Nie dotyczy to jednak Pakietu Hilti PROFIS Engineering. Trzy przeznaczone dla różnych użytkowników interfejsy sprawiają, że każdy może poruszać się w aplikacji jak ekspert.

WSPÓŁPRACA W CHMURZE

Nasza oparta na chmurze technologia pozwala na aktualizacje projektu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu inżynierowie i wykonawcy mają stały dostęp do wszystkich aktualnych informacji projektowych, instrukcji montażu oraz raportów. Mogą je pobierać z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Tym sposobem Pakiet Inżynieryjny Hilti PROFIS Engineering eliminuje kłopoty związane z tradycyjnym oprogramowaniem projektowym i zarządzaniem plikami.

ILE OSZCZĘDNOŚCI MOŻE CI PRZYNIEŚĆ PAKIET INŻYNIERYJNY HILTI PROFIS?

Pakiet Inżynieryjny Hilti PROFIS Engineering przynosi wymierne korzyści zarówno inżynierom-konstruktoromprojektantom, jak i wykonawcom. Skorzystaj z poniższego kalkulatora, aby lepiej zrozumieć zwrot z inwestycji dla Ciebie i Twojego zespołu projektowego.
MOJE ROCZNE OSZCZĘDNOŚCI

Aby zobaczyć wyniki, wpisz poniżej swoje nazwisko i informacje o firmie:Celem kalkulatora zwrotu z inwestycji dla Pakietu PROFIS Engineering jest przedstawienie możliwych oszczędności i zwrotu z inwestycji, jakie projektanci  i wykonawcy mogą osiągnąć dzięki zainwestowaniu w Pakiet PROFIS Engineering. Hilti nie gwarantuje jednak, że inwestycja w Pakiet PROFIS Engineering przełoży się na oszczędności z uwagi na różnice między klientami. Z ochotą przygotujemy dla Państwa bardziej szczegółowe obliczenia. W celu uzyskania spersonalizowanej analizy zwrotu z inwestycji prosimy o skontaktowanie się z lokalnym specjalistą ds. Pakietu Inżynieryjnego Hilti PROFIS.

ROZPOCZNIJ SWÓJ BEZPŁATNY OKRES UŻYTKOWANIA

Wpisując poniżej swoje nazwisko i adres e-mail, otrzymasz link umożliwiający skorzystanie z Pakietu Hilti PROFIS Engineering w darmowej wersji próbnej. Rozpoczynając bezpłatny okres użytkowania pamiętaj o rejestracji i logowaniu na Twoje indywidualne konto na hilti.pl.

ZAMAWIAM BEZPŁATNE DEMO

Zobacz, jak Pakiet Hilti PROFIS Engineering może poprawić Twoją wydajność. Poproś o darmową Prezentację!