Z JAKICH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH POWINNI KORZYSTAĆ GŁÓWNI WYKONAWCY I KIEROWNICY PROJEKTU?

Hilti firestop for general contractors

Nasza oferta uwzględnia pomoc zarówno przy przygotowywaniu specyfikacji technicznej, jak i projektowaniu systemów biernej ochrony przeciwpożarowej obiektu.

Oferujemy też szeroki asortyment innowacyjnych produktów ogniochronnych i łatwy w obsłudze software.

Możesz też liczyć na nasze wsparcie techniczne. Udzielamy porad przez telefon i na czacie internetowym. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przyjeżdzamy też na plac budowy. 

SZEROKI ZAKRES ŁATWYCH DO ZAINSTALOWANIA ROZWIĄZAŃ Z ZAKRESU OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Hilti firestop blocks

Nasze produkty z zakresu ochrony przeciwpożarowej, spełniają wymogi najbardziej rygorystycznych międzynarodowych norm takich jak: ASTM oraz EN.

Stosując nasze produkty ogniochronne zwiększasz swoją wydajność. Możesz je łatwo i szybko instalować, modernizować i kontrolować, bo posiadają wbudowany materiał ognioodporny.

Produkty ogniochronne :

 • miękkie bloczki przeciwpożarowe  możesz je zainstalować bez zaprawy i tak samo łatwo je usuwać. Możliwe jest też ich wtórne wykorzystanie.
 • przegrody przeciwpożarowe – stanowią ochronę dla przewodów elektrycznych.
 • opaski ogniochronne - możesz je przecinać na dowolnej długości i stosować przy złożonych konfiguracjach rur.

INFORMACJE DOTYCZĄCE SPECYFIKACJI PROSTEGO SYSTEMU OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Hilti firestop technical literature

Korzystając z narzędzi Hilti, masz swobodny dostęp do naszej biblioteki technicznej online. Znajdziesz tam szczegółowe opisy wielu produktów z zakresu ochrony przeciwpożarowej, dostęp do instrukcji obsługi oraz aprobat technicznych.

 

Dzięki temu szybko znajdziesz informacje projektowe i specyfikacje techniczne. Możesz też korzystać z rysunków i treści, które mogą stać się inspiracją dla Twoich  projektów

Masz pytanie dotyczące zagadnień technicznych? Skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci niezbędnego wsparcia (online, telefonicznie lub na placu budowy). 

WYSZUKAJ DOKUMENTY Z ZAKRESU OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ PRZY UŻYCIU JEDNEJ APLIKACJI

CFS-DM Firestop Documentation Manager to prawdziwy specjalista w zarządzaniu dokumentacją, dotyczącą zabezpieczeń przeciwpożarowych. Pomaga szybko i sprawnie uporządkować wszystkie dokumenty w jednym miejscu:

 • Przechowuj całą dokumentację projektową - specyfikacje, aprobaty techniczne, dokumenty z zakresu wstępnego przygotowania inwestycji i wiele więcej.
 • Rób zdjęcia w trakcie budowy i przechowuj je wszystkie w jednym miejscu.
 • Sporządzaj i drukuj profesjonalne raporty w Excel lub PDF, ułatwiając i usprawniając kontrole oraz aktualizacje.
 • Pracuj nad dokumentacją na miejscu budowy posługując się telefonem lub na komputerze w swoim biurze – po prostu zaloguj się przy użyciu imienia i hasła. 
 • Program nadaje się do użytku zarówno w przypadku dużych, jak i małych projektów.

ZAPYTAJ INŻYNIERA

 • Masz pytanie dotyczące zagadnień technicznych? Skontaktuj się z nami.

  Biuro Techniczne