OGNIOCHRONNE ROZWIĄZANIA DLA ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ

Montaż i modernizacja systemów ogniochronnych w szpitalach, bez konieczności ich zamykania

Hilti firestop for healthcare solutions
Please enter alternative text here (optional)

W Hilti rozumiemy, że szpitale to miejsca wymagające częstych modernizacji.

Aby nadążyć za zmianami technologicznymi i zapewnić lepszą opiekę pacjentom, zakłady opieki zdrowotnej muszą często dokonywać przebudowy skomplikowanych instalacji, bez konieczności przerywania swojej działalności.

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, które można łatwo i szybko zamontować. Każde z nich poddawane jest odpowiednim testom i spełnia wymogi rygorystycznych norm międzynarodowych.

Zaprojektowaliśmy je w sposób pozwalający na ich łatwy demontaż. Dzięki temu można je modernizować i wykorzystywać ponownie. Ponadto, są bardzo elastyczne, dzięki czemu mogą być montowane tam, gdzie przestrzeń jest bardzo ograniczona. Nadają się do wszechstronnego zastosowania – począwszy od systemów mocowania urządzeń medycznych w suficie, po systemy kontroli zapylenia.

Oferujemy także doradztwo przy projektowaniu ogniochronnych rozwiązań i przygotowywaniu specyfikacji. Uwzględniamy wtedy włączenie dowolnego systemu biernej ochrony przeciwpożarowej już na wczesnym etapie planowania.

Nasi specjaliści pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie, tak by ograniczyć do minimum zakłócenia związane z montażem ogniochronnego systemu, a także zminimalizować koszty związane z eksploatacją obiektu.

ZAPYTAJ INŻYNIERA

  • Masz pytanie dotyczące zagadnień technicznych? Skontaktuj się z nami.

    Biuro Techniczne