OGNIOCHRONNE ZASTOSOWANIA

Szeroki wybór rozwiązań biernej ochrony przeciwpożarowej dla różnych sektorów przemysłu

Oferujemy szeroki wybór produktów do biernej ochrony przeciwpożarowej i systemów, spełniających wymogi rygorystycznych norm międzynarodowych, takich jak ASTM i EN. Nasze rozwiązania są łatwe w montażu i rozbudowie, a ich nadzór nie sprawia trudności.

Przepusty rurowe Hilti

PRZEJŚCIA INSTALACYJNE

Innowacyjne, prefabrykowane rozwiązania do zastosowań z wykorzystaniem instalacji mechanicznych m.in. instalacji grzewczych, kanalizacyjnych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.

Dowiedz się więcej
Przepusty elektryczne Hilti

PRZEJŚCIA ELEKTRYCZNE

Elastyczne rozwiązania do zastosowania z wykorzystaniem pojedynczych kabli, wiązek kablowych, korytek kablowych oraz przewodów elektrycznych w ognioodpornych ścianach i stropach.

Dowiedz się więcej
Dylatacje pionowe i pioziome - ogniochronność Hilti

DYLATACJE PIONOWE I POZIOME

Przemieszczenia dylatacji to często duży problem, pojawiający się podczas realizacji projektu. Pomożemy Ci go rozwiązać dzięki naszym ogniochronnym farbom natryskowym do ścian osłonowych i dylatacji wewnętrznych.

Dowiedz się więcej
Zarządzanie danym -ogniochronność Hilti

ZARZĄDZANIE DANYMI

Posiadamy szeroki wybór rozwiązań dla nowych lub już istniejących przepustów, sprawdzających się zarówno w przypadku wysokiej, średniej czy niskiej częstotliwości.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania dla zakładów opieki zdrowotnej Hilti

ROZWIĄZANIA DLA ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ

Rozwiązania, które oferujemy są elastyczne, a ich konserwacja czy inspekcja jest stosunkowo łatwa. Dzięki temu można stosować je w szpitalach i innych zakładach opieki zdrowotnej, w których często zmieniany jest przebieg instalacji.

Dowiedz się więcej
Energetyka i przemysł - ogniochronność Hilti

ENERGETYKA I PRZEMYSŁ

Oferujemy ogniochronne rozwiązania dla elektrociepłowni, elektrowni wykorzystujących energię ze źródeł odnawialnych, opalanych z wykorzystaniem oleju opałowego i gazu, jądrowych oraz infrastruktury wydobywczej i przetwórstwa.

Dowiedz się więcej