REFERENCJE Z INWESTYCJI - OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA

Dowiedz się, jak wykorzystujemy zabezpieczenia przeciwpożarowe Hilti w inwestycjach na całym świecie

Bierzemy udział w realizacji wielu bardzo zawansowanych przedsięwzięć technologicznych w różnych krajach świata.

Niektóre z nich wymagają zastosowania naszych systemów biernej ochrony przeciwpożarowej.

Ich zadaniem jest zatrzymanie rozprzestrzeniania się płomieni, dymu i toksycznych gazów w trakcie pożaru. Wszystko po to, by ocalić życie ludzi i zapobiec uszkodzeniu budynku.

Poznaj efekty zastosowania systemów biernej ochrony przeciwpożarowej w inwestycjach w różnych krajach świata.

Sąd Rejonowy w Toruniu

EWE AERO Lufthansa w Jesionce

Zakład Lufthansy w Jasionce to jeden z najnowocześniejszych zakładów remontu silników odrzutowych. Zastosowany system zabezpieczenia ppoż. HILTI, umożliwił wykonanie całości prac budowalnych zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami dal tego typu zakładu dając pełne bezpieczeństwo i poprawne zabezpieczenie funkcjonowania zakładu.

Dowiedz się więcej
Referencje z inwestycji Hilti, szpital w Katanii, Włochy

Centrum Południowe we Wrocławiu

Centrum Południowe to nazwa terenu między hotelem Wrocław a Sky Tower oraz ul. Powstańców Śląskich i Gwiaździstą, na którym powstaje pięć biurowców we Wrocławiu. W realizacji tej budowy HILTI mogło wesprzeć klienta profesjonalnym doborem zabezpieczenia ppoż. instalacji elektrycznych oraz umożliwić wykonanie dokumentacji powykonawczej przepustów za pomocą oprogramowania Documanger Hilti.pl

Dowiedz się więcej

Nowy Rynek w Poznaniu

Zespół budynków biurowych Nowy Rynek był wznoszony w Poznaniu w dzielnicy Wilda przy ulicy Stanisława Matyi. Powierzchnia biurowa tego piętnastokondygnacyjnego kompleksu wyniesie 62.670 metrów kwadratowych, zaś mieszkalna 20.370 metrów kwadratowych. Konstrukcją obiektu zajmuje się spółka Skanska z Warszawy. Obiekt został zrealizowany z wykorzystaniem systemów ppoż. HILTI zarówno do mocowania tras kablowych jak i pojedynczych kabli.

Dowiedz się więcej
Sąd Rejonowy w Toruniu

Sąd Rejonowy w Toruniu

Podczas wznoszenia Sadu Rejonowego w Toruniu zostało wykorzystane nowoczesne rozwiązanie mocowania wełny mineralnej do ścian żelbetowych. Pozwoliło to uzyskać efekt gotowego ocieplenia i gotowej elewacji w bardzo krótkim czasie. Do mocowania użyto ponad 100 tysięcy łączników HILTI.

Dowiedz się więcej
Referencje z inwestycji Hilti, szpital w Katanii, Włochy

Fabryka NGK Ceramics Polska

Fabryka NGK Ceramics specjalizuje się w produkcji DPF-ceramicznych cząstek stałych do silników Diesla. Hilti wyszło naprzeciw - pomogliśmy przygotować bierne zabezpieczenia pożarowe i instalacje na terenie fabryki.

Dowiedz się więcej

Metro Warszawskie - II linia, I-II Etap

Dzięki Hilti, stacje II linii Metra posiadają niezawodne systemy biernej ochrony pożarowej, które chronią ludzkie życie i budynki przed skutkami pożarów.

Dowiedz się więcej
Referencje z inwestycji Hilti, Fabryka katalizatorów BASF

Fabryka katalizatorów BASF

Fabryka BASF w Komornikach została uznana za najlepszą inwestycję zagraniczną 2012. Podczas budowy wykorzystano kilka rozwiązań inżynierskich Hilti, wszystko pod okiem naszego Zespołu Wparcia Technicznego!

Dowiedz się więcej
Referencje z inwestycji Hilti, szpital w Katanii, Włochy

SZPITAL GŁÓWNY W KATANII WE WŁOSZECH

Poznaj szeroki asortyment produktów przeciwpożarowych Hilti, które zapewniły ochronę przeciwpożarową podczas rozbudowy i prowadzenia prac budowlanych w Szpitalu Głównym w Katanii.

Dowiedz się więcej
Referencje z inwestycji Hilti, stacja kolejowa , Bolonia, Włochy

STACJA KOLEJOWA SZYBKICH POCIĄGÓW W BOLONII WE WŁOSZECH

Sprawdź, jak wykorzystaliśmy produkty przeciwpożarowe Hilti podczas modernizacji ruchliwej stacji kolejowej szybkich pociągów znajdującej się głęboko pod Dworcem Bolonia Centralna

Dowiedz się więcej

Koszary policji w Hong Kongu

Dowiedz się, jak produkty Hilti przyczyniły się do poprawy jakości ochrony przeciwpożarowej w mieszkaniach policjantów z Hongkongu.

Dowiedz się więcej

SZPITAL CHIRURGICZNY „DOTT. PEDERZOLI" WE WŁOSZECH

Dzięki naszym produktom, zapewniliśmy ochronę przeciwpożarową ponad 350 rur i kabli w 5-piętrowym budynku włoskiego szpitala z nowymi oddziałami, salami operacyjnymi oraz jednostkami intensywnej terapii.

Dowiedz się więcej