REFERENCJE Z INWESTYCJI - OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA

Dowiedz się, jak wykorzystujemy zabezpieczenia przeciwpożarowe Hilti w inwestycjach na całym świecie

Bierzemy udział w realizacji wielu bardzo zawansowanych przedsięwzięć technologicznych w różnych krajach świata.

Niektóre z nich wymagają zastosowania naszych systemów biernej ochrony przeciwpożarowej.

Ich zadaniem jest zatrzymanie rozprzestrzeniania się płomieni, dymu i toksycznych gazów w trakcie pożaru. Wszystko po to, by ocalić życie ludzi i zapobiec uszkodzeniu budynku.

Poznaj efekty zastosowania systemów biernej ochrony przeciwpożarowej w inwestycjach w różnych krajach świata.

Sąd Rejonowy w Toruniu

EWE AERO Lufthansa w Jesionce

Zakład Lufthansy w Jasionce to jeden z najnowocześniejszych zakładów remontu silników odrzutowych. Zastosowany system zabezpieczenia ppoż. HILTI, umożliwił wykonanie całości prac budowalnych zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami dal tego typu zakładu dając pełne bezpieczeństwo i poprawne zabezpieczenie funkcjonowania zakładu.

Dowiedz się więcej
Referencje z inwestycji Hilti, szpital w Katanii, Włochy

Centrum Południowe we Wrocławiu

Centrum Południowe to nazwa terenu między hotelem Wrocław a Sky Tower oraz ul. Powstańców Śląskich i Gwiaździstą, na którym powstaje pięć biurowców we Wrocławiu. W realizacji tej budowy HILTI mogło wesprzeć klienta profesjonalnym doborem zabezpieczenia ppoż. instalacji elektrycznych oraz umożliwić wykonanie dokumentacji powykonawczej przepustów za pomocą oprogramowania Documanger Hilti.pl

Dowiedz się więcej

Nowy Rynek w Poznaniu

Zespół budynków biurowych Nowy Rynek był wznoszony w Poznaniu w dzielnicy Wilda przy ulicy Stanisława Matyi. Powierzchnia biurowa tego piętnastokondygnacyjnego kompleksu wyniesie 62.670 metrów kwadratowych, zaś mieszkalna 20.370 metrów kwadratowych. Konstrukcją obiektu zajmuje się spółka Skanska z Warszawy. Obiekt został zrealizowany z wykorzystaniem systemów ppoż. HILTI zarówno do mocowania tras kablowych jak i pojedynczych kabli.

Dowiedz się więcej
Sąd Rejonowy w Toruniu

Sąd Rejonowy w Toruniu

Podczas wznoszenia Sadu Rejonowego w Toruniu zostało wykorzystane nowoczesne rozwiązanie mocowania wełny mineralnej do ścian żelbetowych. Pozwoliło to uzyskać efekt gotowego ocieplenia i gotowej elewacji w bardzo krótkim czasie. Do mocowania użyto ponad 100 tysięcy łączników HILTI.

Dowiedz się więcej
Referencje z inwestycji Hilti, szpital w Katanii, Włochy

Fabryka NGK Ceramics Polska

Fabryka NGK Ceramics specjalizuje się w produkcji DPF-ceramicznych cząstek stałych do silników Diesla. Hilti wyszło naprzeciw - pomogliśmy przygotować bierne zabezpieczenia pożarowe i instalacje na terenie fabryki.

Dowiedz się więcej

Metro Warszawskie - II linia, I-II Etap

Dzięki Hilti, stacje II linii Metra posiadają niezawodne systemy biernej ochrony pożarowej, które chronią ludzkie życie i budynki przed skutkami pożarów.

Dowiedz się więcej
Referencje z inwestycji Hilti, Fabryka katalizatorów BASF

Fabryka katalizatorów BASF

Fabryka BASF w Komornikach została uznana za najlepszą inwestycję zagraniczną 2012. Podczas budowy wykorzystano kilka rozwiązań inżynierskich Hilti, wszystko pod okiem naszego Zespołu Wparcia Technicznego!

Dowiedz się więcej
Referencje z inwestycji Hilti, szpital w Katanii, Włochy

SZPITAL GŁÓWNY W KATANII WE WŁOSZECH

Poznaj szeroki asortyment produktów przeciwpożarowych Hilti, które zapewniły ochronę przeciwpożarową podczas rozbudowy i prowadzenia prac budowlanych w Szpitalu Głównym w Katanii.

Dowiedz się więcej
Referencje z inwestycji Hilti, stacja kolejowa , Bolonia, Włochy

STACJA KOLEJOWA SZYBKICH POCIĄGÓW W BOLONII WE WŁOSZECH

Sprawdź, jak wykorzystaliśmy produkty przeciwpożarowe Hilti podczas modernizacji ruchliwej stacji kolejowej szybkich pociągów znajdującej się głęboko pod Dworcem Bolonia Centralna

Dowiedz się więcej

Budowy Megatem EC Lublin

Dowiedz się, jak dzięki oprogramowaniu Hilti zastosowane systemy posiadają wszystkie wymagane przez Inwestora aprobaty i dopuszczenia na rynku Unii Europejskiej.

Dowiedz się więcej

Brain Park Kraków

Inwestycja składa się z kompleksu trzech dziesięciopiętrowych budynków biurowych z dodatkową funkcją handlowo - usługową. Pod budynkami znajdować się będzie wspólny garaż podziemny. Cała inwestycja zaoferuje ponad 43 tys. m2 powierzchni przeznaczonej do pracy.

Dowiedz się więcej