LITERATURA TECHNICZNA

Materiały, dzięki którym praca nad specyfikacją staje się prostsza i bardziej efektywna

Hilti technical literature for fire protection
 • Biblioteka Techniczna Hilti

  Nasza Biblioteka Techniczna – dokumentacja i rysunki - wkrótce

  Wszystkie najważniejsze dokumenty, dotyczące ogniochronnych rozwiązań i produktów zgromadziliśmy w Bibliotece Technicznej, która jest dostępna na naszej stronie internetowej. Jest wśród nich wiele dokumentów pomocnych przy tworzeniu projektu i specyfikacji: rysunki w formacie 2D, aprobaty techniczne, karty produktów, certyfikaty LEED.

  Otwórz Bibliotekę Techniczną
  Biblioteka Techniczna Hilti

  Projektowanie systemów przeciwpożarowych - przykładowe rysunki - wkrótce

  Aby ułatwić Ci projektowanie systemów przeciwpożarowych i tworzenie specyfikacji, przygotowaliśmy serię przykładowych rysunków projektowych. Rysunki w sposób jasny i przejrzysty obrazują metody wykorzystywania naszych najbardziej popularnych produktów. Dowiesz się dzięki nim, jakie produkty wchodzą w skład naszych systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych i poznasz ich najważniejsze zastosowania. Możesz też skopiować gotowe rysunki w formacie 2D CAD do własnego projektu. Znajdziesz je w naszej Bibliotece Technicznej.

  Otwórz Bibliotekę Techniczną

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Chcesz wziąć udział w naszym szkoleniu? A może interesuje Cię dokładny zakres naszych badań? Skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci szczegółowej odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. 

POWIĄZANE OPROGRAMOWANIE

ZAPYTAJ INŻYNIERA

 • Masz pytanie dotyczące zagadnień technicznych? Skontaktuj się z nami.

  Biuro Techniczne