JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI SYSTEM DETEKCJI?

Skanery do betonu i bezprzewodowe systemy detekcji Hilti

Oferujemy szeroki wybór systemów do wykrywania prętów zbrojeniowych, rur, przewodów elektrycznych i innych obiektów osadzonych w podłożu z betonu lub innych materiałów.

To jaki system detekcji wybierzesz zależy przede wszystkim od tego, jakie zadania ma spełniać. Jedne urządzenia stworzone są do precyzyjnego lokalizowania prętów zbrojeniowych bądź przewodów elektrycznych, inne lepiej sprawdzają się podczas skanowania olbrzymich konstrukcji.

Wszystkie systemy detekcji Hilti są bezprzewodowe i nieinwazyjne. Oznacza to, że dzięki nim zlokalizujesz niewidoczne elementy instalacji bez konieczności wykonywania zewnętrznych odkrywek. 

ZAPYTAJ INŻYNIERA

  • Masz pytanie dotyczące zagadnień technicznych? Skontaktuj się z nami.

    Biuro Techniczne
Multidetektor Hilti PS 50

MULTIDETEKTOR HILTI PS 50

Wielofunkcyjne narzędzie umożliwiające wykrywanie różnego rodzaju obiektów, osadzonych w podłożu z różnych materiałów na głębokości do 15 cm. Z łatwością lokalizuje: rury metalowe i plastikowe, przewody elektryczne, drewno i pręty zbrojeniowe.

Dowiedz się więcej
System detekcji Hilti PS 300 Ferroscan

SYSTEM DETEKCJI HILTI FERROSCAN PS 300

System przeznaczony do nieinwazyjnych badań detekcyjnych w podłożu betonowym. Nie tylko lokalizuje położenie obiektów, ale także określa ich rozmiary, średnicę i grubość betonowej otuliny.

Dowiedz się więcej
System detekcji Hilti PS 1000 X-Scan

SYSTEM DETEKCJI HILTI PS 1000 X-SCAN

System przeznaczony do skanowania dużych powierzchni. Wykrywa różnego rodzaju obiekty osadzone na głębokości do 30 cm (także w wielowarstwowym podłożu).

Dowiedz się więcej
Lokalizator centrujący Hilti PX 10

LOKALIZATOR CENTRUJĄCY HILTI PX 10

Urządzenie pokaże Ci, gdzie i jak wiercić, pomoże określić punkt wylotu wiertła i obliczyć, jaka jest grubość materiału podłoża, a w konsekwencji, długość wierconego otworu oraz jego kąt nachylenia.

Dowiedz się więcej

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ DETEKTORY HILTI?

Hilti PX 10 Transpointer detection system

Wszystkie nasze detektory są bezprzewodowe, odporne na wstrząsy, pył i wilgoć. Wyniki widoczne są natychmiast na ekranie urządzenia, dzięki czemu można oznaczać lokalizację ukrytych obiektów już w trakcie skanowania.

W naszej ofercie znajdziesz także specjalistyczne oprogramowanie do prowadzenia bardziej szczegółowych analiz. Umożliwia ono drukowanie i archiwizowanie raportów wygenerowanych na podstawie uzyskanych danych, a także eksportowanie ich do innych aplikacji CAD.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ PRODUKTU NA MIEJSCU REALIZACJI PROJEKTU

Skontaktuj się z lokalnym zespołem Hilti i umów się na bezpłatną prezentację produktu. Z chęcią przedstawimy szczegółowe informacje na temat naszych urządzeń. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub online.