PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ NA PLACU BUDOWY

Realizacje projektów z wykorzystaniem montażu bezpośredniego

W Hilti nie tylko produkujemy żywice i narzędzia niezbędne do wykonania zbrojenia konstrukcji, ale radzimy też jak optymalnie wykorzystać je na placu budowy.  

Uczestniczyliśmy już w wielu innowacyjnych projektach. Pomagamy przy renowacji obiektów historycznych, budowie mostów i tuneli metra.

Jesteśmy zawsze gotowi do niesienia pomocy. Zatrudniamy zespoły wykwalifikowanych Inżynierów, którzy służą wsparciem na każdym etapie budowy – od wstępnego projektu do zakończenia prac. 

Persan Wróblowice

Przedmiotem inwestycji jest budowa kompleksu produkcyjnego w miejscowości Wróblowice k/Wrocławia. W skład kompleksu wejdą: biurowiec, budynki produkcyjne, magazyny wysokiego składowania wyrobów gotowych, opakowań, produktów oraz budynki techniczne (m.in. oczyszczalnia ścieków, pompownie, budynek generacji mediów). Persan Polska to lider w rozwoju produkcji i sprzedaży produktów chemii gospodarczej oraz higieny osobistej

Dowiedz się więcej

Dworzec Zachodni Warszawa S-BT

Przebudowa Dworca Zachodniego w Warszawie realizowana przez BUDIMEX. Zadanie w obszarze konstrukcji stalowych realizuje Mostostal Kraków. Przebudowa ma za zadanie poprawić bezpieczeństwo pasażerów oraz poprawić przepustowość zarówno w ruchu kołowym jak i pieszym. Zapewnić dostęp do nowoczesnej infrastruktury transportowej dla użytkowników zwiększyć atrakcyjność, zwiększenie mobilności regionalnej. Realizacja projektu przyczyni się do polepszenia połączeń kolejowych w Polsce.

Dowiedz się więcej

Brama Oławska

Biurowiec Brama Oławska zlokalizowana na przeciwko Galerii Dominikańskiej została wybudowana na działce, na której od 1970 znajdował się dawny biurowiec PZU projektu Ryszarda Natusiewicza. Ze względu na stan techniczny został wyburzonego kilka lat temu. Podczas realizacji tego projektu HILTI wsparło projekt zamocowaniem instalacji elektrycznych i innych.

Dowiedz się więcej

Tunel S7 w Skomielnej - Podbudowa, Natrysk, Wentylatory

Podczas prac związanych z zamocowaniem siatki nośnej pod natrysk przeciwpożarowy w tunelu zużyto około 2 miliony gwoździ. Inne rozwiązanie zastosowane na tej budowie czyli system wentylacyjny to jeden z najbardziej newralgicznych elementów wyposażenia tuneli komunikacyjnych. Spełnia on rolę zarówno w poprawnym funkcjonowaniu tuneli ale również odgrywa kluczową rolę związaną z bezpieczeństwem ludzi podczas wypadków w tunelach. HILTI zapewniło zarówno kotwy mocujące wentylatory ale również sprawdziło ich nośność w warunkach budowy co daje gwarancję poprawnego i profesjonalnego funkcjonowania całego systemu.

Dowiedz się więcej

Panattoni Magnice

Dzięki Hilti, na danej budowie zaoszczędzono 30% czasu dzięki zastosowaniu szybszych i wydajniejszych metod zamocowań. Klient wielokrotnie podkreślał pionową pozycję wykonywania prac, która miała bezpośredni wpływ na ergonomię, komfort i szybkość pracy.

Dowiedz się więcej