About Hilti

O NAS

Hilti oznacza jakość, innowację i bezpośrednie relacje z klientami – nawet 250 000 kontaktów dziennie. 30 000 pracowników na całym świecie stara się, aby praca na placach budowy była łatwiejsza, szybsza i bezpieczniejsza, a klienci byli każdego dnia zadowoleni z naszych produktów,  rozwiązań systemowych, oprogramowania i usług, które oferują znakomitą wartość dodaną. Pomysły na ulepszenia powstają często bezpośrednio na miejscu, podczas rozmów z klientami. Jeśli Hilti nie posiada jeszcze rozwiązania dla jakiegoś wyzwania, to klienci mogą być pewnie, że w krókim czasie na pewno je opracuje. W tym celu firma Hilti, z główną siedzibą w Schaan, w Liechtensteinie, inwestuje rocznie prawie 6 procent obrotu w prace badawcze i rozwój.

Prace badawcze w Hilti

W dziale prac badawczych i techniki mamy możliwość pracować z najnowszymi technologiami. Jak w swego rodzaju inkubatorze przedsiębiorczości to naprawdę niezła zabawa!

Andreas Bong
Head of Corporate Research and Development

Cel strategiczny: trwałe tworzenie wartości poprzez przywództwo rynkowe i zróżnicowanie. Firma, założona w 1941 roku przez braci Eugena i Martina Hilti, również pod względem finansowym wykazuje się dalekowzrocznością. Wszystkie udziały w grupie są w posiadaniu Martin Hilti Family Trust, co zapewnia długoterminową kontynuację działalności firmy.

Hilti buduje lepszą przyszłość - dzięki zrównoważonym i innowacyjnym rozwiązaniom. Firma przejmuje w równym stopniu odpowiedzialność wobec społeczeństwa, jak i środowiska, aby poza swoją podstawową działalnością pracować także na rzecz lepszej przyszłości. Oprócz charytatywnej Fundacji Hilti, przyczyniają się do tego również wartości, którymi kierujemy się na co dzień w kontaktach z członkami zespołu, partnerami i klientami: uczciwość, odwaga, praca zespołowa i zaangażowanie.

WIĘCEJ O NAS

historia Hilti

NASZA HISTORIA

Dowiedz się więcej
ład korporacyjny Hilti

ŁAD KORPORACYJNY

Dowiedz się więcej
działania CSR Hilti

DZIAŁANIA CSR

Dowiedz się więcej