About Hilti

O NAS

W Hilti tworzymy najnowocześniejsze technologie i oprogramowanie dla budownictwa oraz świadczymy usługi, które nadają nowe oblicze branży budowlanej.

Jesteśmy globalną firmą. Działamy w ponad 120 krajach i zatrudniamy 30 tysięcy pracowników.

Każdego dnia nasze technologie wspierają najbardziej inspirujące dokonania inżynieryjne na całym świecie - od japońskich pociągów dużych prędkości, po tunele metra ukryte pod największymi miastami świata.

Oferujemy kompleksowe usługi dla budownictwa na całym świecie - od oprogramowania do projektowania, przez produkty i narzędzia do pracy na budowie, po szkolenia, naprawy, testy i doradztwo.

STAWIAMY NA BEZPOŚREDNIĄ WSPÓŁPRACĘ

Hilti customers

Jesteście zawsze w centrum naszego zainteresowania. Z tego powodu zatrudniamy własne zespoły sprzedaży bezpośredniej, a ponad dwie trzecie naszych pracowników na co dzień pracuje bezpośrednio z Wami.

To aż 200 000 spotkań dziennie – online, przez telefon i na placu budowy.

Praca w Hilti nie polega wyłącznie na siedzeniu za biurkiem. Nasze zespoły sprzedaży i rzeczoznawców technicznych ściśle współpracują z Wami na każdym etapie realizacji projektów. Dzięki temu znajdujemy rozwiązania pozwalające budować szybciej, łatwiej i bezpieczniej.

Wszystko to napędza naszą innowacyjność, ponieważ znamy i rozumiemy Wasze potrzeby.

STALE ULEPSZAMY NASZE PRZEŁOMOWE PRODUKTY

W Hilti chcemy być liderem, stawiając na innowacyjność.

Tworzymy wyjątkowe technologie, oprogramowanie i usługi dla budownictwa.

Posiadamy własne laboratoria badawcze i projektowe oraz współpracujemy z najlepszymi uczelniami technicznymi i partnerami na całym świecie.

Elektronarzędzia Hilti powstają w nowoczesnych fabrykach we współpracy z naszymi partnerami zewnętrznymi. Zawsze dążymy do tego, by każdy z naszych produktów wyróżniał się najwyższą jakością i był zgodny ze światowymi  standardami.

Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem, założonym w 1941 roku przez Martina Hilti, które do dziś pozostaje własnością rodziny Hilti. Budujemy z myślą o przyszłości, mając na uwadze długofalowe efekty naszych działań.

WIĘCEJ O NAS

historia Hilti

NASZA HISTORIA

Dowiedz się więcej
ład korporacyjny Hilti

ŁAD KORPORACYJNY

Dowiedz się więcej
działania CSR Hilti

DZIAŁANIA CSR

Dowiedz się więcej