Rozwiązania Hilti dla wklejanych prętów zbrojeniowych obejmują wszystko − od projektu po testy

Rozwiązania dla prętów zbrojeniowych, którym możesz zaufać

W przypadku wklejanych prętów zbrojeniowych nie możesz sobie pozwolić na marnowanie czasu lub kosztowne błędy. Dzięki współpracy z Hilti już od etapu projektowania aż po montaż możesz pracować szybciej, bezpieczniej i produktywniej.

Połączenia schodów, kolumn i fundamentów

Nasze rozwiązanie SafeSet pozwala na jednoczesne wiercenie i czyszczenie otworu, aby zapewnić wydajną i praktycznie bezpyłową pracę. Pręt zbrojeniowy osadzisz z użyciem żywicy iniekcyjnej.

Łączniki murowe

Zapewnij komfort pracy i produktywność swojemu zespołowi dzięki akumulatorowej młotowiertarce TE 30 A-36, wyposażonej w aktywny system tłumienia wibracji AVR.

Przedłużenia płyt

Dzięki oprogramowaniu PROFIS Rebar szybko wykonasz obliczenia dla wklejanych prętów zbrojeniowych, będących alternatywą dla prętów zbrojeniowych zalewanych betonem na budowie.

Wzmacnianie belek, kolumn i ścian

Zyskaj spokój dzięki zleceniu inżynierom Hilti testów materiału podłoża przed rozpoczęciem montażu i prętów zbrojeniowych
po ich zainstalowaniu.

Prace renowacyjne

Zmniejsz ryzyko kosztownych opóźnień, lokalizując istniejące pręty zbrojeniowe za pomocą Ferroscan 300 − detektora prętów zbrojeniowych w betonie.

Nadbeton

Uprość i przyspiesz montaż dzięki wysokiej jakości młotowiertarkom, łącznikom ścinanym, żywicom hybrydowym i epoksydowym oraz dozownikom akumulatorowym.

HIT-HY 200-R V3 − montaż prętów zbrojeniowych z użyciem dozownika żywicy HDE 500-A22

Popraw jakość

Pracuj lepiej i bardziej wydajnie

  • Skończ z przedmuchiwaniem i szczotkowaniem wywierconych otworów: rozwiązanie SafeSet pomaga unikać niewłaściwego czyszczenia otworów, mogącego prowadzić do uszkodzenia kotwy.
  • Szybko i niezawodnie zlokalizuj istniejące pręty zbrojeniowe: detektor prętów zbrojeniowych w betonie Ferroscan 300 pomaga zminimalizować ryzyko uszkodzenia istniejącego zbrojenia.
  • Zapewnij najwyższą wydajność żywicy: skorzystaj z żywic HIT-HY w zastosowaniach standardowych i HIT RE-500 V4 w zastosowaniach specjalnych.

Pewność projektowania

Łatwe w użyciu oprogramowanie do projektowania prętów zbrojeniowych

Niezależnie od tego, czy chcesz przedłużyć, połączyć czy wzmocnić ściany, płyty, kolumny lub belki, oprogramowanie PROFIS Rebar pomaga w szybkim projektowaniu połączeń elementów betonowych zgodnie z przepisami i regulacjami budowlanymi.