JAK KONTROLOWAĆ I UDOSTĘPNIAĆ DOKUMENTACJĘ PRZEPUSTÓW OGNIOCHRONNYCH?

Menadżer zarządzania dokumentacją przepustów ogniochronnych

Menadżer zarządzania dokumentacją przepustów ogniochronnych

W wielu przypadkach, dokumentacja przepustów ogniochronnych jest bardzo skomplikowana. 

Wynika to z konieczności opracowania wielu danych technicznych oraz przygotowania aprobat, projektów i zdjęć instalacji przepustów. 

Z naszym menadżerem zarządzania dokumentacją przepustów ogniochronnych CFS-DM z łatwością zapanujesz nad utrzymaniem porządku w swoich materiałach.

Menadżer działa "w chmurze", dzięki czemu możesz udostępniać plany i dokumenty projektowe swojemu zespołowi w czasie rzeczywistym, zarówno na placu budowy jak i w biurze. W ten sposób oszczędzasz czas, który musiałbyś spędzić na spotkaniach, pisaniu e-maili lub prowadzeniu rozmów telefonicznych. 

Możesz również szybko opracować szczegółowe, spersonalizowane raporty przydatne podczas montażu lub kontroli.

POMOŻEMY CI PRZYSPIESZYĆ PROCES PROJEKTOWANIA ROZWIĄZAŃ OGNIOCHRONNYCh

Hilti Firestop Documentation Manager

Nasz menadżer zarządzania dokumentacją przepustów ogniochronnych znacząco skróci proces realizacji Twojego projektu. Skorzystaj z niego, aby: 

  • Mieć kontrolę nad realizacją wszystkich formalności i dokumentacją, przydatną podczas kontroli i montażu w trakcie trwania budowy. 
  • Zarządzać budynkiem - wiedzieć co zostało zamontowane i w którym miejscu. Wiedza ta okaże się przydatna podczas modernizacji lub montażu nowej instalacji przeciwpożarowej. 
  • Mieć dostęp do projektu instalacji, aprobat technicznych i innych dokumentów dotyczących produktów, zgromadzonych w jednym miejscu. 
  • Zapisać zdjęcia instalacji, wykonane telefonem komórkowym, przed montażem i po jego zakończeniu, a następnie przechowywać je wraz z pozostałymi dokumentami. 
  • Tworzyć kompleksowe raporty. Nasz menadżer zarządzania dokumentacją przepustów ogniochronnych szybko wygeneruje kompletne raporty związane z projektami, zawierające wszystkie szczegóły rzutów, rysunki, pliki PDF dotyczące zatwierdzeń każdego przepustu, a także dane monterów zajmujących się instalacją poszczególnych elementów i informacje na temat sposobu montażu. 
  • Nasz menadżer dostępny jest wraz z bezpłatną aplikacją na iOS lub Android. Dzięki temu możesz korzystać z oprogramowania zarówno na placu budowy, jak i w biurze. 
  • Nie potrzebujesz żadnego specjalnego urządzenia, by mieć dostęp do swoich dokumentów. Wystarczy Ci dowolny komputer lub urządzenie mobilne np. tablet czy telefon komórkowy.

POBIERZ APLIKACJĘ HILTI ANCHOR SELECTOR

USŁUGI INŻYNIERYJNE W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA

Inżynierowie Hilti pomogą Ci stworzyć swój własny projekt systemu mocowania instalacji. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje na ten temat.

ZAPYTAJ INŻYNIERA

  • Masz pytanie dotyczące zagadnień technicznych? Skontaktuj się z nami.

    Biuro Techniczne

CFS-DM Menadżer Dokumentacji Przeciwpożarowej