Wydajne mocowanie rur

Dobierz odpowiednie urządzenia, oprogramowanie i usługi, wspierające realizację Twoich projektów z branży sanitarnej oraz wentylacyjno-klimatyzacyjnej

Jesteśmy Twoim partnerem w branży sanitarnej oraz klimatyzacyjno-wentylacyjnej  – od doboru elementów montażowych, poprzez prawidłowe obliczanie ram nośnych zamocowań, aż po optymalną organizację sprzętu i narzędzi w Twoich pojazdach służbowych.

Dowiedz się, które produkty i usługi będą najlepsze dla Twojego projektu.

Selektor instalacyjny

Selektor instalacyjny

Efektywne dobieranie elementów i mocowanie

Zestawienie odpowiednich konstrukcji mocujących dla Twoich projektów grzewczych, hydraulicznych i klimaty­zacyjnych to wymagające zadanie. Dzięki naszemu selektorowi instalacyjnemu w łatwy i wydajny sposób dobierzesz właściwe elementy montażowe. Za pośrednictwem laptopa lub smartfonu zamówisz artykuły, których potrzebujesz do swojego projektu, na placu budowy lub w biurze.

Dowiedz się więcej
Bezpieczeństwo w razie pożaru

Bezpieczeństwo w razie pożaru

Obliczanie obciążeń zgodnie z wytycznymi projektowymi EAD

Hilti współpracuje z instytucjami ochrony przeciwpożarowej, takimi jak DiBT i EOTA na EAD, w zakresie projektowania i testowania rozwiązań przeciwpożarowych w modułowych systemach szynowych. Zminimalizuj ryzyko zagrożenia życia i zdrowia w przypadku pożaru dzięki naszym bezpiecznym, zgodnym z EAD systemom podkonstrukcji dla techniki budowlanej. 

Dowiedz się więcej
Sortimo

Dwa systemy – jedno rozwiązanie

Zachowaj porządek w samochodzie z Hilti i Sortimo  

Nowe walizki Hilti są kompatybilne z wyposażeniem pojazdów Sortimo, mobilną stacją roboczą Sortimo WorkMo i skrzynkami wsuwanymi Sortimo, które służą do wyposażenia walizki narzędziowej lub dostosowania jej zawartości do danej branży. Dzięki temu sprzęt jest bezpiecznie zamocowany w samochodzie oraz dobrze posegregowany na placu budowy.

Dowiedz się więcej