Dodaj ilość.
Ilości produktów zostały zaktualizowane ze względu na sposób pakowania.
Uwaga - zamawiana ilość zmieniona na. This is due to package and minimum order quantities.
Wrzesień 2019 I 2 minuty I szkolenia
Hilti oferuje szkolenia w zakresie ochrony przeciwpożarowej, techniki kotwienia i wklejanych prętów zbrojeniowych. Szkolenia te mają zapewnić bezbłędny, produktywny postęp prac i zminimalizować konsekwencje prawne wynikające z reklamacji z tytułu wad.
10 do 12 tygodni – według aktualnych sondaży, tyle właśnie średnio czeka inwestor na dekarza, murarza lub elektryka. Podobnie jest w przypadku innych branż budowlanych. Oczywiście jest to spowodowane choćby boomem budowlanym ostatnich lat. Kolejnym ważnym czynnikiem jest ogromny niedobór wykwalifikowanych pracowników, na który branża budowlana skarży się od wielu lat. Z jednej strony, pomimo stosunkowo dobrego wynagrodzenia oferowanego stażystom, szkolenia w branży budowlanej nie mają zbyt pozytywnego wizerunku. Z drugiej strony aspekt „szkolenia i edukacja“ jest zdecydowanie niedoceniony. Wyszkoleni pracownicy są bardzo poszukiwani. Niemniej jednak rzadko oferuje się im kontynuację szkoleń lub pogłębianie wiedzy. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja pracowników niewykwalifikowanych. Z uwagi na brak czasu i finansów, często po pierwszym szkoleniu nie otrzymują oni dalszych szkoleń specjalistycznych. To, co od dawna było traktowane jako zbędne, skutkuje dziś brakiem możliwości pełnego wykorzystywania potencjału produktywności.
W efekcie końcowym, niewykwalifikowani lub niewykształceni pracownicy pracują wolniej i mniej wydajnie niż koledzy, którzy opanowali i zgłębili tajniki nowych, wydajnych rozwiązań.
Popełniają więcej błędów w doborze produktów na poszczególnych etapach pracy i wymagają intensywniejszego nadzoru ze strony brygadzisty lub kierownika budowy. To z kolei prowadzi do niskiej produktywności, co jest kolejnym problem w branży budowlanej. Ponieważ tam, gdzie inne gałęzie przemysłu od dawna notują ogromne wzrosty wydajności dzięki zautomatyzowanym procesom, przemysł budowlany wciąż pozostaje daleko w tyle. Dzieje się tak również dlatego, że pracownicy z różnych pokoleń działają w różny sposób.
„Aby nadążyć za rozwojem demograficznym swoich pracowników, firmy inżynieryjne i budowlane muszą dostosować się do nowych metod pracy“. KPMG, Global Construction Survey 2017
Jednakże liczba zleceń jest nadal duża. Priorytetem jest więc szybki postęp prac, a to z kolei zwiększa presję wobec pracowników. Pracownicy – aby zaoszczędzić czas – pracują niestarannie i popełniają błędy. Oczywiście dotyczy to w jeszcze większym stopniu pracowników niewykwalifikowanych. I nagle okazuje się, że firmie wykonawczej grozi reklamacja z tytułu wad. Dobre techniczne szkolenia i seminaria pomagają zdobyć niezbędną wiedzę, aby uniknąć ryzyka. Ponieważ zaczynają się od tego obszaru, w którym pojawia się ryzyko, czyli wiedzy i kompetencji pracowników.
Aby zobaczyć ceny i zawartość konkretnego konta, wybierz odpowiednie konto.